Finałowy szał biletowy w Toruniu!

Finałowy szał biletowy w...
W najbliższą niedzielę 18 września toruński GetWell podejmie gorzowską Stal w pierwszym finale PGE Ekstraligi. W Grodzie Kopernika zapadła euforia biletowa.

Już w pierwszym dniu sprzedaży wejściówek na finał PGE Ekstraligi ustawiły się spore kolejki pod toruńską Motoareną. W tym momencie pozostały tylko pojedyńcze bilety na miejsca siedzące. Organizatorzy zdecydowali się więc na uruchomienie dodatkowej puli. Do sprzedaży trafiły wejściówki na miejsca stojące.

Bardzo dawno nie było takiego zaintersowania biletami w Toruniu. Na ten aspekt złożyło się kilka rzeczy. Po pierwsze wynik sportowy. Po drugie pokonanie w półfinale Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra. Wiele prawdopodobnie dają też niezbyt wygórowane, jak na finał ceny biletów. Oscylują one w okolicach 50 zł. W rewanżowym spotkaniu w Gorzowie prawdopodobnie będą one wyższe.

Spotkanie na Motoarenie rozpocznie się o godzinie 19. W stawce obu zespółów doszło do małych korekt. Menedżerowie drużyn zdecydowali się na roszady w parach nie sadzając przy tym żadnego z zawodników na ławkę rezerwowych. 

Przed spotkaniem trudno wskazać faworyta, gdyż Stal Gorzów już nie jest tą drużyną z początku sezonu. Torunianie zaś są mocni na własnym torze, a mecze wyjazdowe wychodzą im z różnym skutkiem. W tym miejscu można przypomnieć, że w rundzie zasadniczej nie zdołali zainkasować nawet trzydziestu punktów w Gorzowie. 

Bardzo dużo w dwumeczu może zależeć od tak zwanej drugiej linii. Chodzi tu dokładnie o zawodników pokroju - Kacpra Gomólskiego, Adriana Miedzińskiego oraz M.J. Jensena i Przemysława Pawlickiego. Faktem jest, że oba zespoły na pewno zasłużyły na finał, choć wielu widziało tam również drużynę z Zielonej Góry. Jak będzie? - Ukaże nam niedzielny wieczór.

Stal Gorzów:
1. Niels Kristian Iversen
2. Michael Jepsen Jensen
3. Matej Zagar
4. Przemysław Pawlicki
5. Krzysztof Kasprzak
6. Bartosz Zmarzlik

Get Well Toruń:
9. Martin Vaculik
10. Kacper Gomólski
11. Chris Holder
12. Adrian Miedziński
13. Greg Hancock
14. 
15. Paweł Przedpełski

Start zawodów: 19:00
Sędzia: Remigiusz Substyk (Solec Kujawski)
Zobacz także:
Polscy żużlowcy trenowali w górach Normalny obywatel Zmarzlik Ponad 30 tys. sprzedanych biletów na warszawską Grand Prix Już 27 tys. sprzedanych biletów na warszawską Grand Prix Zakończenie roku ze speedwayem w nc+: odcinki specjalne „Czarnego charakteru” Żużlowcy PGE Ekstraligi w roli modeli

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |