Firma Atlas kibicuje Reprezentacji Polski w curlingu!

Firma Atlas kibicuje...
W rozgrywanych w rosyjskim Kazaniu Mistrzostwach Świata Mikstów w curlingu, Reprezentacja Polski zajmuje aktualnie 2 pozycję w grupie. W czwartkowym pojedynku nasz zespół pokonał Hiszpanię 3:1 i zagra w 1/8 finału.

Sponsorem Reprezentacji Polski w tej widowiskowej dyscyplinie jest firma Atlas, producent najwyższej jakości produktów chemii budowlanej.

W odbywających się w dniach 14-22 października Mistrzostwach Świata Mikstów w curlingu w rosyjskim Kazaniu, Polskę reprezentuje drużyna w składzie: Adela Walczak, Kasper Knebloch, Andrzej Augustyniak i Martyna Wilczak. Reprezentacja Polski zajmuje aktualnie 2 pozycję w grupie C, i po wygranym z Hiszpanią 3:1 pojedynku, uzyskała awans do 1/8 finału. W grupie C, poza Polską, są także reprezentacje Rosji, Czech, Danii, Australii, Hiszpanii i Kazachstanu.

- Ogromnie cieszymy się z awansu do 1/8 rozgrywek, tym bardziej, że awansowaliśmy z dobrego - II miejsca w Grupie. Mecz z Hiszpanami był niezwykle emocjonujący, zresztą w tej dyscyplinie zawsze tak jest, bo ogromnie liczy się precyzja, dokładność i czasem - naprawdę - ułamki centymetrów. Zwycięstwo jest cenne tym bardziej iż mamy mały spadek formy - nękają nas przeziębienie i  niektórych niewielkie problemy żołądkowe. Te wszystkie przeciwności można jednak pokonać, gdy się naprawdę lubi ten sport - powiedziała tuż po meczu Adela Walczak.

Atlas kibicuje naszym

- Firma Atlas, której produkty znane są z najwyższej jakości wspiera Reprezentację Polski w curlingu. Podobnie jak w naszej codziennej pracy, również w tej widowiskowej dyscyplinie ważne są dokładność i precyzja, bez których nie sposób osiągnąć najwyższych rezultatów. Cieszymy się, że możemy wspierać tę młodą dyscyplinę i przyczyniać się do jej popularyzacji - zarówno w kraju, jak i za granicą - powiedział Jacek Michalak, Wiceprezes Zarządu ds. rozwoju w firmie Atlas.

Po 6 dotychczas rozegranych meczach Reprezentacja Polski ma na swoim koncie 4 zwycięstwa i 2 porażki. 


fot. WCF/ Alina Androsova
fot. WCF/ Alina Androsova

fot. WCF/ Alina Androsova
fot. WCF/ Alina Androsova

fot. WCF/ Alina Androsova
fot. WCF/ Alina Androsova


Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |