Firma V Group w Loży Sponsorów Ślęzy Wrocław

Firma V Group w Loży...
Kantor wymiany walut V Group to kolejna firma, która dołączyła do Loży Sponsorów Ślęzy Wrocław. W ramach umowy logotyp firmy będzie eksponowany podczas meczów Basket Ligi Kobiet czy też na stronie internetowej klubu.

- Jesteśmy zaszczyceni, że możemy sponsorować sztandarowy klub Wrocławia, działając dwukierunkowo. Po rozpatrzeniu korzyści, jakie odnajdziemy w komunikacji marketingowej, zakładamy, że koszykarki przyczynią się do wyeksponowania kantoru wymiany walut V Group - powiedział Paweł Jasica z firmy V Group sp. z o. o.

- "Ślęza niesie ze sobą ogromny potencjał marketingowy" - cieszy fakt, że są to słowa płynące od wrocławskich przedsiębiorców. Dla nas to ogromna nobilitacja, ale i powód do jeszcze większej pracy nad wizerunkiem i rozpoznawalnością klubu oraz drużyny. Nie mam też wątpliwości, że razem z firmą V Group będziemy skutecznie budować wspólny wizerunek, który przyniesie korzyści obu stronom - zauważyła z kolei Katarzyna Ziobro-Franczak, prezes zarządu 1KS Ślęza Wrocław.

Paweł Jasica dodał także, że nie bez znaczenia przy podjęciu współpracy ze Ślęzą był fakt, iż jednym z partnerem klubów jest Dolnośląskie Centrum Onkologii. - Będąc sponsorem Ślęzy przyczynimy się do wspólnego szerzenia profilaktyki raka piersi - stwierdził.

Firma V Group sp. z o.o. zajmuje się wymianą walut obcych. Punkt stacjonarny kantoru znajduje się przy ul. Joannitów 13. Wkrótce zapraszamy też na stronę internetową www.kantor-online.com.pl.


Zobacz także:
Bezproblemowe zwycięstwo Ślęzy w Łodzi (relacja, wypowiedzi) Nie ma siły na Ślęzę - Polkowice zdobyte! (relacja, wypowiedzi) Ślęza zagra w Polkowicach - łatwo nie będzie To było wielkie święto Ślęzy Wrocław Ślęza gra z Ostrovią, liczy się tylko zwycięstwo (zapowiedź) Gdynia zdobyta, Ślęza liderem tabeli! (relacja)

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |