Formoza Challenge w Ustce!

Cykl biegów sygnowanych nazwą i udziałem elitarnej morskiej jednostki komandosów zawita do Ustki!

29 lipca (niedziela) na jednym z dwóch dystansów (5 lub 10 km) i w wybranym formacie (indywidualnie lub w drużynie) wystartują miłośnicy mocnych biegowych wrażeń. Nie zapomniano o najmłodszych, dla których odbędą się zawody FORMOZA KIDS. Jedno jest pewne – nie zabraknie wojskowego klimatu, błota, wody i kilkudziesięciu przeszkód. Hasłem jednostki i zarazem biegu jest „Nigdy nie zostawiamy swoich”. W takim klimacie wystartują uczestnicy – wspierając siebie na trasie. 

Zapisy na stronie www.formozachallenge.com

Formoza Challenge to przede wszystkim dobra zabawa dla każdego – luźna forma festynu z biegową rywalizacją w tle zachęca do odwiedzania biegu wraz z kibicami. A jest po co odwiedzić Formozę. Pokazy sprzętu wojskowego, udział pobliskich jednostek, obecność samych operatorów Formozy, którzy w Ustce poczują się jak w domu.  Formoza w Ustce to bieg w szczycie sezonu wypoczynkowegoi połączenie przyjemnego (czyli biegu) z pożytecznym (czyli urlopem). 

„FORMOZA to jednostka morska, zatem w Ustce komandosi poczują się jak w domu – mówi Aleksander Rosa, przedstawiciel organizatora biegu. – Dla zawodników szykujemy ciekawą trasę pełną naturalnych i sztucznych, czyli wojskowych przeszkód, kąpiel zarówno w leśnych stawach, jak i oczywiście w morzu. Całość zakończy finisz w usteckim porcie. Będzie to wyjątkowy bieg w morskim otoczeniu z przeszkodami na plaży i w lesie, prawdziwy trening z Formozą – dodaje Rosa. 

Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości a także współpracę i wsparcie się na innych uczestnikach. Motto „Nigdy nie zostawiamy swoich” – jest potwierdzane na każdym kilometrze biegu. Współpraca między zawodnikami to warunek pokonania trudnego toru. Formoza Challenge 2018 w Ustce to rozbudowane pakiety startowe, rywalizacja na najwyższym poziomie oraz bogata strefa finiszera, gdzie zawodnicy zjedzą i odpoczną po wyczerpującej rywalizacji. 

Najniższe ceny na pakiety startowe tylko do końca kwietnia:

https://play.enduhub.com/pl/catalogue/category/formoza/ustka_67/ 

Otwarte są także zapisy na pozostałe imprezy Formozy. Już w czerwcu (9-10) organizatorzy zapraszają do Obornik pod Poznaniem, zaś po rywalizacji w Ustce przyjdzie czas na Borne Sulinowo (9 września).  Zapraszamy: www.formozachallenge.com 

Formoza Challenge 2018 w USTCE: 

Dystanse: 5 km, 10 km.

Konkurencje: format drużynowy (od 4 do 10 osób), indywidualny.

Uczestnicy: amatorzy, dorośli i dzieci (KIDS)

Przeszkody: od 20 do 50 przeszkód zarówno naturalnych, jak i sztucznych. Przeszkody z wykorzystaniem wiedzy J.W Formoza oraz sprzętu tej i innych jednostek wojskowych. Obecne także przeszkody wodne (pokonywanie zbiorników wodnych), strzelnice, przeszkody mentalne (zagadki, łamigłówki), wymagające przenoszenia przedmiotów, etc.  

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |