GK​ Forge Rally Team po prologu Rally Barum

GK​ Forge Rally Team po...
46. Rajd Barum ruszył na dobre. Piątek w Zlinie to tradycyjnie uroczysta ceremonia startu i nocny prolog ulicami centrum miasta.

Nie zabrakło zaciętej rywalizacji i dziesiątek tysięcy kibiców, którym w tym roku bardzo sprzyjała pogoda. Jarek i Marcin zakończyli 9,3 kilometrową próbę z czasem, który dał 28. wynik w klasyfikacji generalnej i trzeci w Klasie 3 Mistrzostw Czech.

Dziś wracamy do rywalizacji w pierwszym etapie, który składać się będzie łącznie ze 128 km, podzielonych na dziewięć odcinków specjalnych. Czasu na sen z piątku na sobotę nie było zbyt dużo, ponieważ pierwszy sobotni odcinek rusza o 8:46.   

Jarek Szeja: 

„Nasz plan na początek rajdu, był taki, żeby pojechać czysto i bez błędów. Wśród tłumów  kibiców w Zlinie, motywacja do jazdy jest ogromna, żeby się dobrze zaprezentować, ale błąd tutaj może być kosztowny, bo krawężniki są wysokie.

Cel udało się osiągnąć i to  z wyraźnie lepszym tempem więc jest progres w porównaniu z zeszłym rokiem. Zaczynamy kolejną przygodę z Barum pozytywnie. Jesteśmy na trzecim miejscu, ale to dopiero rozgrzewka przed rywalizacją, która czeka nas dzisiaj.

W tym starcie wspierają nas GK FORGE - obróbka plastyczna metali, ROTO, DARMA, DECO-CAR, EUROGOLD, MINIMAX, VIRALSEED i POKRYCIA DACHOWE PNIOK SYLWESTER oraz patroni medialnymi MOTOWIZJA i portal OX.PL - do zobaczenia na odcinkach.”


fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus Photography

fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus Photography

fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus Photography

fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus Photography

fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus PhotographyZobacz także:
GK​ Forge Rally Team po 12. Rally Hustopece GK​ Forge Rally Team mocno zmotywowane przed 12. Rally Hustopece GK​ Forge Rally Team bez mety Rajdu Krumlov GK​ Forge Rally Team przed 44. Rallye Krumlov GK​ Forge Rally Team wygrywa Klasę 3 w Rajdzie Sumava Klatovy

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |