GK Forge Rally Team zmienia swoje plany na Rajd Rzeszowski

GK Forge Rally Team zmienia...
Poznaliśmy załogi, które będą rywalizować na trasie Rajdu Rzeszowskiego w rundach Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy.

Niestety, mimo wcześniejszej deklaracji, na liście zgłoszeń zabrakło Jarosława i Marcina Szejów. Wszystko to jednak ma ważny powód. Cały zespół wspólnie podjął decyzję, żeby skupić się trzeba przede wszystkim na przygotowaniach do Rajdu Barum. 

Jarek Szeja: 

„Bardzo żałuję, że nie będzie nas na Rajdzie Rzeszowskim, bo zależało nam, żeby pojawić się przed polskimi kibica i powalczyć z naszą czołówką, ale w obecnej sytuacji mobilizujemy wszystkie siły na kolejną rundę Mistrzostw Czech. 

Rajd Barum to największa impreza u naszych południowych sąsiadów, priorytetowa dla nas, dla naszych partnerów i dla ekipy ROTO. Chcemy się jak najlepiej przygotować i powalczyć o zwycięstwo. Przed nami kilka intensywnych dni. Mamy mocno rozplanowany czas na testy. Będziemy  pracować nad silnikiem, zawieszeniem, dyferencjałami i testować różne ustawienia. Nasze tempo w tym roku jest dobre, ale chcemy jeszcze spróbować urwać kilka sekund. 

Mam nadzieję, że kibice zrozumieją naszą decyzję, a my odwdzięczymy się na odcinkach następnej rundy Mistrzostw Europy."


fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus Photography

fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus Photography

fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus Photography

fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus PhotographyZobacz także:
Bracia Szeja podsumowują sezon 2016 Szejowie zafundowali na Karowej show na trzech kołach Jarosław i Marcin Szejowie drugą najszybszą załogą Grupy N Praskiego Rallysprintu Załoga GK Forge Rally Team wicemistrzami Grupy N GK Forge Rally Team walczy o tytuł I Wicemistrza Grupy N GK Forge Rally Team wygrywa Grupę N w Rajdzie Barum - życiowy wynik Szejów

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |