PlusLiga: trzysetowe...

PlusLiga: trzysetowe zwycięstwo katowiczan

GKS Katowice wygrał w trzech setach z BBTS-em Bielsko-Biała w poniedziałkowym meczu 18. kolejki PlusLigi.
PlusLiga: tie-break dla...

PlusLiga: tie-break dla katowiczan!

GKS Katowice wygrał po tie-breaku z Lotosem Treflem Gdańsk we wtorkowym meczu rozegranym awansem w ramach 26. kolejki PlusLigi.

„Gentlemani bliżej ludzi” - kalendarz GKS-u Katowice na 2017 r.

Kalendarz „Gentlemani bliżej ludzi” to wspólny projekt GKS-u Katowice i sponsora strategicznego klubu firmy Aasa Polska S.A. To wyjątkowe wydawnictwo zawiera zdjęcia piłkarzy, siatkarzy i trenerów GKS-u Katowice w nietypowych dla nich sytuacjach.

PlusLiga: Cuprum pokonuje GKS po tie-breaku

Cuprum Lubin wygrał po tie-breaku z drużyną z Katowic w meczu 12. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: GKS lepszy od Lotosu Trefla!

GKS Katowice niespodziewanie w trzech setach pokonał Lotos Trefl Gdańsk w środowym meczu 11. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: GKS sensacyjnie wygrywa na Podpromiu!

GKS Katowice sensacyjnie wygrał po tie-breaku z Asseco Resovią Rzeszów w sobotnim meczu 8. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: trzecie zwycięstwo katowiczan!

Beniaminek GKS Katowice wygrał w trzech setach z BBTS-em Bielsko-Biała w sobotnim meczu 4. kolejki PlusLigi. Katowiczanie odnieśli już trzecie zwycięstwo!

PlusLiga: drugie zwycięstwo beniaminka z Katowic

GKS Katowice w trzech setach uporał się z częstochowianami w sobotnim meczu 3. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: GKS bez szans z Indykpolem

Indykpol AZS Olsztyn pokonał beniaminka GKS Katowice 3:0 w sobotnim meczu 2. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: zwycięski debiut katowiczan!

Beniaminek GKS Katowice pokonał Łuczniczkę Bydgoszcz 3:1 w niedzielnym meczu 1. kolejki PlusLigi.