Gdynia Półmaraton - rejestracja od 24 października

Gdynia Półmaraton -...
Znamy termin uruchomienia rejestracji do drugiej edycji Gdynia Półmaratonu. Biegacze będą mogli zapisać się już 24 października.

Organizatorzy przygotowali 8000 pakietów startowych. Pierwszy 1000 objęty jest promocją. Zawody odbędą się 19 marca 2017 roku. 

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przygotowali pewnych niespodzianek i nowości. Dziś możemy jedynie zdradzić, że zapisy na Gdynia Półmaraton ruszą 24 października, a sam bieg odbędzie się w trzeci weekend marca. Więcej powiemy podczas konferencji prasowej, już 19 października - mówi Michał Drelich, organizator biegu z agencji Sport Evolution. 

Dla pierwszych 1000 zawodników, którzy zarejestrują się i opłacą udział w Gdynia Półmaratonie, obowiązywać będzie promocyjna cena 59 zł. Dla kolejnych chętnych cena wynosić będzie 79 zł. 

Gdynia Półmaraton odbędzie się 19 marca. Zawody otrzymały certyfikat IAAF Road Race Bronze Label, który jest przyznawany imprezom o bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. W Polsce są jeszcze tylko trzy imprezy biegowe z podobnym certyfikatem Międzynarodowej Federacji Lekkoatletycznej.

Zawodnicy będą rywalizować na atestowanej przez PZLA trasie, prowadzącej głównymi ulicami Gdyni. Start odbędzie się z al. Jana Pawła II. Biegacze pobiegną m.in. ulicami: Świętojańską, Władysława IV, Bulwarem Nadmorskim. Meta zlokalizowana zostanie na Skwerze Kościuszki. 

Więcej informacji na www.gdyniapolmaraton.pl oraz www.facebook.com/gdyniapolmaraton

Organizatorem Gdynia Półmaratonu jest agencja Sport Evolution, która wraz z Gdyńskim Centrum Sportu organizuje także zawody triathlonowe Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Wydarzenie to zostało uznane za najlepszą imprezę sportową w Gdyni w 2015 roku.
Zobacz także:
ONICO nowym sponsorem tytularnym gdyńskiego półmaratonu Gdynia Półmaraton oficjalnym polskim kandydatem do organizacji MŚ w Półmaratonie w 2020 roku Gdynia Półmaraton oficjalnym kandydatem do organizacji Mistrzostw Świata w 2020 roku Gdynia Półmaraton doceniony przez Międzynarodową Federację Lekkoatletyczną (IAAF) PZU Gdynia Półmaraton dołącza do AIMS

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |