Gorący weekend na Służewcu

Gorący weekend na Służewcu
W najbliższą sobotę i niedzielę na miłośników wyścigów konnych czeka wiele interesujących gonitw. W trakcie dwóch dni rozegranych zostanie 17 gonitw, w tym aż 6 imiennych. Najważniejszymi wydarzeniami będą biegi o Nagrodę Iwna i Nagrodę Soliny.

Caccini uważany przez wielu bywalców toru za jednego z głównych kandydatów do zwycięstwa w Derby 2016 na Torze Służewiec (3 lipca 2016 r.), zgłoszony jako pierwszy w historii koń w polskim treningu do Nagrody Łuku Triumfalnego w Paryżu, po raz pierwszy w karierze zmierzy się w najbliższą niedzielę w biegu o Nagrodę Iwna (2200 m, godz. 19.05) jednocześnie z dwoma najlepszymi obecnie ogierami derbowego rocznika: Bronislavem i Langfuhrem.

Ciekawie zapowiada się także gonitwa o Nagrodę Soliny (niedziela, godz. 17.55). Stawka tego biegu wydaje się dosyć wyrównana, dla większości klaczy będzie to pierwszy poważny, dystansowy sprawdzian. Wśród zgłoszonych klaczy pojawi się zwyciężczyni nagród Dżamajki i Wiosennej silna Pianoforte, a także rewelacyjna Finalistka i dynamicznie finiszująca Novelina, waleczna Kapryśna oraz córka derbistki Infamii - Iron Belle.

Sobotnia gonitwa o Nagrodę Errlisa (sobota, godz. 18.30) dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej I grupy zgromadzi na starcie czwórkę zwycięzców z Warszawy i dwójkę z Wrocławia. 

Początek sobotniego mityngu zaplanowano na godz. 14.30, a niedzielnego na 15.00. Bilety: do strefy B w cenie 5 zł, do strefy A w cenie 15 zł. Bilety dostępne są w kasach w dniu wyścigowym oraz w przedsprzedaży online na www.eventim.pl 

Z myślą o najmłodszych przygotowane zostaną place zabaw (w strefie B przy Trybunie II oraz w strefie A przy namiocie). 

Więcej informacji na www.torsluzewiec.pl i Facebooku www.facebook.com/torwyscigowkonnychsluzewiec 
Zobacz także:
Sezon 2016 na Torze Służewiec w liczbach Zakończenie Sezonu 2016 na Torze Służewiec Przedostatni dzień sezonu 2016 Nagrody: Mokotowska, Efforty i Porównawcza Gonitwy o nagrody: Sarmacji, Dżudo i Batyskafa Niespodzianka - Wielką Warszawską wygrał Caccini! Parszywa trzynastka Va Banka

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |