Gra kontra rzeczywistość - nowy zwiastun gry WRC 6

Gra kontra rzeczywistość...
Wydawnictwo Techland, będące polskim partnerem BigBen Interactive, zaprasza na nowy materiał wideo z gry WRC 6.

Film stanowi niezwykłe połączenie zdjęć z tegorocznego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata z fragmentami rozgrywki. WRC 6 na rynku pojawi się 7 października w wersji na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Nowością w WRC 6 jest obecność Super Odcinków Specjalnych. Tory te, w ilości 11, przeniesiono do gry w skali 1:1. To wymagające testy szybkości i refleksu - z wąskimi sekcjami, wijącymi się jak serpentyna zakrętami i dwoma samochodami walczącymi maska w maskę. Odcinki te umiejscowiono w unikalnych miejscach jak np. ulice Barcelony. Gracze będą mogli też sprawdzić Super Odcinek Specjalny w Polsce - na Arenie Mikołajki. Warto również podkreślić, że w WRC 6 dostępny będzie tryb podzielonego ekranu, idealny do rozgrywek przy jednej konsoli.

Najnowszy zwiastun WRC 6 można zobaczyć pod adresem:


WRC 6 to jedyna oficjalna gra Rajdowych Mistrzostw Świata. Tytuł posiada pełną licencję 14 rajdów obecnego sezonu, wśród których znalazł się Rajd Polski. Gracze mogą zasiąść w rajdówkach teamów z WRC, WRC 2 i Junior WRC, dostępne są również dwie rodzime ekipy - Hubert Ptaszek/Maciej Szczepaniak oraz Łukasz Pieniążek/Przemysław Mazur. 

WRC 6 na polskim rynku wydaje Techland. Gra zadebiutuje 7 października w wersjach na komputery PC (199,90 zł), PlayStation 4 oraz Xbox One (259,90 zł). Wraz z zamówieniami przedpremierowym gracze otrzymają dostęp do ekskluzywnego samochodu - YARIS WRC, stworzonego przez Toyota Gazoo Racing.Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |