Grand Prix Puchar Polski w Łodzi: wyniki drugiego dnia

Grand Prix Puchar Polski w...
Wyniki drugiego, ostatniego dnia pływackich zawodów Grand Prix Pucharu Polski w Łodzi.

Wyniki drugiego dnia:

Kobiety:

50 m st. klasycznym:

1. Paulina Zachoszcz (MTP Kormoran Olsztyn) - 31.52
2. Aleksandra Urbańczyk (AZS Uł Pł Łódź) - 31.63
3. Wiktoria Samuła (AZS UMCS Lublin) - 33.03

100 m st. dowolnym:

1. Aleksandra Urbańczyk (AZS Uł Pł Łódź) - 55.39
2. Joanna Cieślak (KS Warta Poznań) - 57.77
3. Wiktoria Czarnecka (AZS UMCS Lublin) - 59.17

100 m st. grzbietowym:

1. Aleksandra Urbańczyk (AZS Uł Pł Łódź) - 59.34
2. Agata Naskręt (MKS Astoria Bydgoszcz) - 1:00.23
3. Katarzyna Baranowska (AZS-AWFiS Gdańsk) - 1:01.33

200 m st. motylkowym:

1. Paulina Piechota (UKS 190 Łódź) - 2:17.68
2. Barbara Mazurkiewicz (IKS Konstancin) - 2:20.90
3. Joanna Cieślak (KS Warta Poznań) - 2:21.11

200 m st. zmiennym:

1. Julia Adamczyk (AZS UMCS Lublin) - 2:19.61
2. Agnieszka Rutkowska (Skalar Słupsk) - 2:23.48
3. Michalina Pecyna (IKS Konstancin) - 2:26.71

400 m st. dowolnym:

1. Paulina Piechota (UKS 190 Łódź) - 4:12.67
2. Justyna Burska (AZS UWM Olsztyn) - 4:12.70
3. Milena Karpisz (UKS Piątka Konstantynów Łódzki) - 4:16.84

Mężczyźni:

50 m st. klasycznym:

1. Marcin Stolarski (KS Warta Poznań) - 28.81
2. Tomasz Polewka (AZS AWF Katowice) - 29.61
3. Filip Wypych (AZS Uł Pł Łódź) - 29.80

100 m st. dowolnym:

1. Kacper Majchrzak (KS Warta Poznań) - 49.51
2. Filip Wypych (AZS Uł Pł Łódź) - 50.02
3. Tomasz Polewka (AZS AWF Katowice) - 50.25

100 m st. grzbietowym:

1. Tomasz Polewka (AZS AWF Katowice) - 52.72
2. Kamil Kaźmierczak (Olimpijczyk SMS Aleksandrów) - 54.08
3. Mateusz Kasztelan (MTP Kormoran Olsztyn) - 55.29

200 m st. motylkowym:

1. Kacper Majchrzak (KS Warta Poznań) - 1:57.08
2. Damian Chrzanowski (MZOS Płock) - 1:58.23
3. Krzysztof Oller (MTP Kormoran Olsztyn) - 2:02.10

200 m st. zmiennym:

1. Marcel Wągrowski (Olimpijczyk SMS Aleksandrów) - 2:04.50
2. Marcin Stolarski (KS Warta Poznań) - 2:06.82
3. Jan Kałusowski (MKS Trójka Łódź) - 2:07.86

400 m st. dowolnym:

1. Filip Zaborowski (MKP Szczecin) - 3:46.61
2. Kacper Majchrzak (KS Warta Poznań) - 3:47.76
3. Mateusz Kasztelan (MTP Kormoran Olsztyn) - 3:52.46




Zobacz także:
Grand Prix Puchar Polski w Poznaniu: Wojdak i Polewka z minimami MŚ! Pływacka elita w Termach Maltańskich Grand Prix Puchar Polski w Łodzi: wyniki pierwszego dnia Grand Prix Puchar Polski w Kozienicach: wyniki porannej sesji pierwszego dnia GP Puchar Polski w Poznaniu: drugi dzień za nami

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |