Grand Prix Puchar Polski w Łodzi: wyniki pierwszego dnia

Grand Prix Puchar Polski w...
Za nami pierwszy dzień pływackich zawodów Grand Prix Pucharu Polski w Łodzi.

Wyniki pierwszego dnia:

Kobiety:

50 m st. dowolnym:

1. Aleksandra Urbańczyk (AZS Uł Pł Łódź) - 24.61
2. Agata Naskręt (MKS Astoria Bydgoszcz) - 26.80
3. Wiktoria Czarnecka (AZS UMCS Lublin) - 27.22

50 m st. grzbietowym:

1. Aleksandra Urbańczyk (AZS Uł Pł Łódź) - 26.94
2. Agata Naskręt (MKS Astoria Bydgoszcz) - 28.54
3. Katarzyna Baranowska (AZS-AWFiS Gdańsk) - 29.38

50 m st. motylkowym:

1. Aleksandra Urbańczyk (AZS Uł Pł Łódź) - 26.03
2. Barbara Mazurkiewicz (IKS Konstancin) - 28.54
3. Zuzanna Dzwonnik (AZS Uł Pł Łódź) - 28.97

100 m st. klasycznym:

1. Paulina Zachoszcz (MTP Kormoran Olsztyn) - 1:08.50
2. Aleksandra Urbańczyk (AZS Uł Pł Łódź) - 1:09.07
3. Wiktoria Samuła (AZS UMCS Lublin) - 1:11.24

100 m st. motylkowym:

1. Aleksandra Urbańczyk (AZS Uł Pł Łódź) - 59.42
2. Anna Solak (PSP Swim Płock) - 1:02.28
3. Barbara Mazurkiewicz (IKS Konstancin) - 1:03.02

100 m st. zmiennym:

1. Aleksandra Urbańczyk (AZS Uł Pł Łódź) - 1:01.32
2. Zuzanna Dzwonnik (AZS Uł Pł Łódź) - 1:06.45
3. Barbara Mazurkiewicz (IKS Konstancin) - 1:06.77

200 m st. dowolnym:

1. Paulina Piechota (UKS 190 Łódź) - 2:01.92
2. Joanna Cieślak (KS Warta Poznań) - 2:02.47
3. Justyna Burska (AZS UWM Olsztyn) - 2:03.54

200 m st. grzbietowym:

1. Agata Naskręt (MKS Astoria Bydgoszcz) - 2:11.93
2. Katarzyna Baranowska (AZS-AWFiS Gdańsk) - 2:12.03
3. Alicja Ulicka (UKS Nawa Skierniewice) - 2:21.07

200 m st. klasycznym:

1. Paulina Zachoszcz (MTP Kormoran Olsztyn) - 2:25.69
2. Angelika Wikieł (AZS UWM Olsztyn) - 2:32.28
3. Wiktoria Samuła (AZS UMCS Lublin) - 2:35.28

400 m st. zmiennym:

1. Julia Adamczyk (AZS UMCS Lublin) - 4:50.41
2. Agnieszka Rutkowska (Skalar Słupsk) - 4:56.06
3. Joanna Cieślak (KS Warta Poznań) - 4:59.48

800 m st. dowolnym:

1. Paulina Piechota (UKS 190 Łódź) - 8:34.93
2. Justyna Burska (AZS UWM Olsztyn) - 8:42.37
3. Milena Karpisz (UKS Piątka Konstantynów Łódzki) - 8:47.15

Mężczyźni:

50 m st. dowolnym:

1. Filip Wypych (AZS Uł Pł Łódź) - 22.43
2. Konrad Czerniak (AZS UMCS Lublin) - 22.60
3. Przemysław Gawrysiak (LKS Omega Kleszczów) - 22.72

50 m st. grzbietowym:

1. Tomasz Polewka (AZS AWF Katowice) - 23.95
2. Kamil Kaźmierczak (Olimpijczyk SMS Aleksandrów) - 24.78
3. Jakub Skierka (Trops Kartuzy) - 26.01

50 m st. motylkowym:

1. Kacper Majchrzak (KS Warta Poznań) - 24.11
2. Maksymilian Zgierski (AZS Uł Pł Łódź) - 24.33
3. Konrad Czerniak (AZS UMCS Lublin) - 24.34

100 m st. klasycznym:

1. Marcin Stolarski (KS Warta Poznań) - 1:00.50
2. Jan Kałusowski (MKS Trójka Łódź) - 1:03.81
3. Mikołaj Adamski (MPKS Orka Ciechanów) - 1:04.10

100 m st. motylkowym:

1. Kacper Majchrzak (KS Warta Poznań) - 53.07
2. Konrad Czerniak (AZS UMCS Lublin) - 53.40
3. Damian Chrzanowski (MZOS Płock) - 54.10

100 m st. zmiennym:

1. Kacper Majchrzak (KS Warta Poznań) - 56.23
2. Filip Wypych (AZS Uł Pł Łódź) - 56.32
3. Kamil Kaźmierczak (Olimpijczyk SMS Aleksandrów) - 56.51

200 m st. dowolnym:

1. Kacper Majchrzak (KS Warta Poznań) - 1:45.96
2. Filip Zaborowski (MKP Szczecin) - 1:49.44
3. Mateusz Kasztelan (MTP Kormoran Olsztyn) - 1:50.29

200 m st. grzbietowym:

1. Mateusz Kasztelan (MTP Kormoran Olsztyn) - 1:57.66
2. Tomasz Polewka (AZS AWF Katowice) - 1:58.40
3. Jakub Skierka (Trops Kartuzy) - 1:59.07

200 m st. klasycznym:

1. Marcin Stolarski (KS Warta Poznań) - 2:14.53
2. Karol Zbutowicz (MTP Kormoran Olsztyn) - 2:14.58
3. Bartosz Bączkowski (MKS Polonia Warszawa) - 2:20.23

400 m st. zmiennym:

1. Karol Zbutowicz (MTP Kormoran Olsztyn) - 4:15.78
2. Marcel Wągrowski (Olimpijczyk SMS Aleksandrów) - 4:19.76
3. Bartłomiej Kubkowski (MTP Kormoran Olsztyn) - 4:26.65

800 m st. dowolnym:

1. Filip Zaborowski (MKP Szczecin) - 7:48.77
2. Karol Zbutowicz (MTP Kormoran Olsztyn) - 8:05.97
3. Mateusz Kasztelan (MTP Kormoran Olsztyn) - 8:10.79




Zobacz także:
Grand Prix Puchar Polski w Poznaniu: Wojdak i Polewka z minimami MŚ! Pływacka elita w Termach Maltańskich Grand Prix Puchar Polski w Łodzi: wyniki drugiego dnia Grand Prix Puchar Polski w Kozienicach: wyniki porannej sesji pierwszego dnia GP Puchar Polski w Poznaniu: drugi dzień za nami

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |