Grand Prix w judo: Polska druga w klasyfikacji medalowej w Zagrzebiu!

Grand Prix w judo: Polska...
Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w klasyfikacji medalowej zawodów Grand Prix w judo w Zagrzebiu! Polacy wywalczyli dwa złote, srebrny i dwa brązowe medale.

Wyniki Grand Prix w Zagrzebiu:

Kobiety:

-48 kg:

1. Milica Nikolić (Serbia)
2. Noa Minsker (Izrael)
3. Fjolla Kelmendi (Kosowo)
3. Cheyenne Mounier (Francja)
5. Anastazja Pawlienko (Rosja)
5. Ewa Konieczny (Polska)

-52 kg:

1. Karolina Pieńkowska (Polska)
2. Distria Krasniqi (Kosowo)
3. Kelly Edwards (Wielka Brytania)
3. Angelica Delgado (USA)

-57 kg:

1. Lola Benarroche (Francja)
2. Daria Meżetckaja (Rosja)
3. Bekky Livesey (Wielka Brytania)
3. Natalia Gołomidowa (Rosja)

-63 kg:

1. Karolina Tałach (Polska)
2. Diana Dżigaros (Rosja)
3. Magdalena Krssakova (Austria)
3. Rotem Shor (Izrael)
5. Agata Ozdoba (Polska)
5. Andreja Leski (Słowenia)

-70 kg:

1. Barbara Matić (Chorwacja)
2. Katarzyna Kłys (Polska)
3. Aleksandra Samardzić (Bośnia i Hercegowina)
3. Anka Pogacnik (Słowenia)

-78 kg:

1. Abigel Joo (Węgry)
2. Guusje Steenhuis (Holandia)
3. Sama Hawa Camara (Francja)
3. Antonina Szmeliewa (Rosja)

+78 kg:

1. Larisa Cerić (Bośnia i Hercegowina)
2. Carolin Weiss (Niemcy)
3. Sandra Jablonskyte (Litwa)
3. Ivana Sutalo (Chorwacja)

Mężczyźni:

-60 kg:

1. Vincent Manquest (Francja)
2. Robert Mszwidobadze (Rosja)
3. Joaquin Gomis (Hiszpania)
3. Cedric Revol (Francja)

-66 kg:

1. Andraz Jereb (Słowenia)
2. Baruch Shmailov (Izrael)
3. Tal Flicker (Izrael)
3. Abduła Abdułżaliłow (Rosja)

-73 kg:

1. Dmytro Kaniwiec (Ukraina)
2. Tommy Macias (Szwecja)
3. Arbi Chamchojew (Rosja)
3. Suchrob Tursunow (Uzbekistan)

-81 kg:

1. Alan Chubecow (Rosja)
2. Laszlo Csoknyai (Węgry)
3. Damian Szwarnowiecki (Polska)
3. Asłan Łapinagow (Rosja)
5. Jakub Kubieniec (Polska)
5. Bojan Dosen (Serbia)

-90 kg:

1. Aleksander Grigoriew (Rosja)
2. Li Kochman (Izrael)
3. Piotr Kuczera (Polska)
3. Max Stewart (Wielka Brytania)
...
7. Patryk Ciechomski (Polska)

-100 kg:

1. Adłan Bisułtanow (Rosja)
2. Michael Korrel (Holandia)
3. Laurin Boehler (Austria)
3. Joakim Dvarby (Szwecja)

+100 kg:

1. Daniel Natea (Rumunia)
2. Sven Heinle (Niemcy)
3. Stanisław Bondarenko (Ukraina)
3. Benjamin Harmegnies (Belgia)

Klasyfikacja medalowa:

1. Rosja - 3 złote, 3 srebrne, 5 brązowych
2. Polska - 2 złote, srebrny, 2 brązowe
3. Francja - 2 złote, 3 brązowe
4. Węgry - złoty, srebrny
5. Bośnia i Hercegowina - złoty, brązowy
5. Chorwacja - złoty, brązowy
5. Słowenia - złoty, brązowy
5. Ukraina - złoty, brązowy
9. Rumunia - złoty
9. Serbia - złoty




Zobacz także:
Grand Prix w Zagrzebiu: triumf Pieńkowskiej w kat. -52 kg! Trzy dni zmagań w Judo Grand Prix w Zagrzebiu na żywo tylko w Fightklubie Grand Prix w Ałmatach: Pogorzelec i Sarnacki na siódmym miejscu w ostatnim dniu Judo Grand Prix w Ałmaty: Polacy powalczą z Kazachami Grand Prix w Samsun: piąte miejsce Ciechomskiego w kat. -90 kg!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |