Speedway w nc+: Start SGP...

Speedway w nc+: Start SGP 2016 oraz 4. runda PGE Ekstraligi

Najbliższy weekend z „czarnym sportem” będzie dla kibiców wyjątkowy. W sobotę w Słowenii rozpocznie się elitarny cykl Speedway Grand Prix 2016.
Zaproszenie na LOTTO Warsaw...

Zaproszenie na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland z okazji Dnia Kobiet

Bartosz Zmarzlik, reprezentant Polski i uczestnik tegorocznego turnieju LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland w Dniu Kobiet wręcza swojej babci czekoladki.

Maciej Janowski wie jak pokonać Taia Woffindena

14 maja LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, a dzień później mecz żużlowej reprezentacji Polska - Reszta Świata. Jednym z naszych reprezentantów walczących o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu będzie Maciej Janowski.

Piotr Pawlicki na lunchu zapraszał na Grand Prix

Piotr Pawlicki, reprezentant Polski na żużlu, gościł w jednym z toruńskich akademików na studenckim lunchu. To efekt konkursu dla kibiców zorganizowanego przez PZM.

Hampel znów chce walczyć o medale!

30 kwietnia zawodami w słoweńskim Krsko, rozpocznie się cykl FIM Speedway Grand Prix, czyli rywalizacja o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Już 14 maja zawody trafią na PGE Narodowy w Warszawie.

Ostatnie 11 tys. biletów na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland!

Trwa sprzedaż biletów na 2016 LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Na tym etapie sprzedano już ponad 41 tys. wejściówek na zawody, które 14 maja odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie.

Zaproszenia na SGP w upominku od Mikołaja!

Zaproszenia na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, a także słodkie upominki i żużlowe kalendarze - to wszystko przekażą dzieciom Mikołajowie Polskiego Związku Motorowego w ramach tegorocznej akcji MotoMikołajki.pl.

Żużlowy PGE Narodowy wzorem Wembley

Maciej Janowski, Jarosław Hampel, Bartosz Zmarzlik i Piotr Pawlicki - aż czterech Polaków wystartuje w cyklu Grand Prix 2016! Będzie się on składał z jedenastu turniejów. Trzy odbędą się w Polsce. Pierwszy już 14 maja w Warszawie.

GP Australii: Hancock triumfuje, Janowski na podium!

Amerykanin Greg Hancock zwyciężył w Grand Prix Australii na Etihad Stadium w Melbourne. Maciej Janowski zajął trzecie miejsce! Ósmy był Krzysztof Kasprzak.

Speedway w nc+: Grand Prix Australii i dokument o Darcy'm Wardzie

Ostatnie zawody prestiżowego cyklu Speedway Grand Prix 2015 odbędą się dziś w sobotę w Melbourne.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Euro 2012