Chris Holder: Stadion...

Chris Holder: Stadion Narodowy prezentuje się niesamowicie

"Stadion Narodowy prezentuje się niesamowicie. Wygląda na to, że będziemy mieli do czynienia z wielkim Grand Prix, które jednocześnie rozpocznie cały nowy sezon w cyklu." - tak o Grand Prix Polski wypowiada się Chris Holder.
Sprzedaż biletów na LOTTO...

Sprzedaż biletów na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland od 1 grudnia!

Już 1 grudnia rusza sprzedaż biletów na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym.

LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym!

Walka o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu rozpocznie się w sezonie 2015 w Warszawie. Stadion Narodowy będzie gościł LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland 18 kwietnia 2015 roku.

Greg Hancock: To niesamowite!

Greg Hancock po raz trzeci w karierze zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Amerykanin stał się najstarszym zdobywcą złotego krążka w historii mając 44 lata.

SGP: Hancock z mistrzostwem, Grand Prix Polski dla Kasprzaka!

Krzysztof Kasprzak zwyciężył w Grand Prix Polski w Toruniu! Polak tym samym zapewnił sobie srebrny medal mistrzostw. Złoto, po raz trzeci w karierze zdobył Greg Hancock.

SGP: ostatnia odsłona przed nami, Hancock mistrzem?

11 października na toruńskiej Motoarenie im. Mariana Rosego odbędzie się ostatnia runda cyklu Speedway Grand Prix. Najbliżej zdobycia złotego medalu jest Greg Hancock, jednak nie bez szans jest też Krzysztof Kasprzak.

Toruńska bitwa o medale - Speedway Grand Prix Polski w nc+

Żużlowych emocji w nc+ ciąg dalszy! W sobotę poznamy Indywidualnego Mistrza Świata. Zapraszamy na transmisję Grand Prix Polski do CANAL+ Sport.

SGP: "oczko" Hampela w Sztokholmie!

Jarosław Hampel wygrał z kompletem punktów zawody o Wielką Nagrodę Skandynawii w Sztokholmie. Na podium zawodów, które odbyły się na stadionie Friends Arena stanęli także – Greg Hancock i Krzysztof Kasprzak.

Walka o medale Speedway Grand Prix i Enea Ekstraligi w nc+

Żużlowcy nie zwalniają tempa. W środę kibice poznali uczestników wielkiego finału Enea Ekstraligi, a już od soboty kolejna, ogromna dawka sportowych emocji w kanałach sportowych platformy nc+.

SGP: Friends Arena po raz drugi

W sobotni wieczór, 27 września na sztucznie utworzonym torze na stadionie Friends Arena w Sztokholmie odbędzie się jedenasta runda Speedway Grand Prix. Duże szanse na odrobienie strat do lidera IMŚ ma Krzysztof Kasprzak.

Najczęściej czytaneO nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Euro 2012