Hancock wygrywa, Woffinden...

Hancock wygrywa, Woffinden liderem - relacja z GP Wielkiej Brytanii

Amerykanin Greg Hancock wygrał siódmą eliminację Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu rozegraną w walijskim Cardiff. 44-latek w finale okazał się lepszy od Taia Woffindena, Darcy'ego Warda i Krzysztofa Kasprzaka.
Święto żużla w Cardiff...

Święto żużla w Cardiff - zapowiedź GP Wielkiej Brytanii

Walijskie Cardiff w sobotni wieczór (12 lipca) przywita najlepszych żużlowców świata. Na stadionie Millenium odbędzie się siódma runda Speedway Grand Prix.

Speedway w nc+: Grand Prix Wielkiej Brytanii i 10 runda Enea Ekstraligi

Walką o Grand Prix Wielkiej Brytanii rozpocznie się najbliższy weekend z „czarnym sportem” w kanałach sportowych platformy nc+.

GP Danii: Iversen najlepszy na Parken!

Niels-Kristian Iversen wygrał zawody o Grand Prix Danii rozegrane w Kopenhadze. Duńczyk w finałowym biegu pokonał Troy'a Batchelora, Grega Hancock'a i swojego rodaka, Petera Kildemanda.

Kopenhaska dwunastka

W sobotni wieczór, 28 czerwca Kopenhaga już dwunasty raz z rzędu powita najlepszych żużlowców świata. Na stołecznym stadionie Parken zawodnicy z różnych zakątków globu powalczą o Wielką Nagrodę Danii.

Weekend ze światową czołówką speedwaya na platformie nc+

Najbliższy weekend zapowiada się niezwykle emocjonująco dla fanów żużla. W sobotę w CANAL+ Sport transmitowana będzie kolejna odsłona cyklu Speedway Grand Prix - tym razem najlepsi żużlowcy ścigać się będą na torze w Kopenhadze.

GP Szwecji: Woffinden triumfuje, Hampel czwarty!

Brytyjczyk Tai Woffinden triumfował w Grand Prix Szwecji rozegranym na torze w Malilli. Jarosław Hampel zajął czwarte miejsce.

Grand Prix Szwecji i Enea Ekstraliga w nc+

Dla fanów czarnego sportu śledzących na platformie nc+ zmagania najlepszych żużlowców świata zbliżający się weekend zapowiada się niezwykle ciekawie.

GP Czech: triumf Woffindena, Kasprzak dziewiąty

Brytyjczyk Tai Woffinden triumfował w Grand Prix Czech na torze w Pradze. Najlepszy z Polaków, Krzysztof Kasprzak zajął 9. miejsce.

Ponad 10 godzin żużlowych emocji na platformie nc+

W najbliższy weekend platforma nc+ zaprezentuje kibicom „czarnego sportu” łączenie ponad 10 godzin transmisji.
O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Euro 2012