Speedway w nc+: Grand Prix...

Speedway w nc+: Grand Prix Szwecji, starcie lidera z mistrzem w PGE Ekstralidze

Przed kibicami żużla weekend obfitujący w ekscytujące wydarzenia. W sobotę w szwedzkiej Malilli odbędą się szóste zawody Speedway Grand Prix 2015. Na 18:40 w CANAL+ zaplanowany jest początek studia z G&B Areny.
GP Łotwy: Janowski...

GP Łotwy: Janowski sensacyjnym zwycięzcą!

Maciej Janowski sensacyjnie zwyciężył w Grand Prix Łotwy, które rozegrano na torze w Daugavpils. Zawody przerwano po 20 wyścigach z powodu opadów deszczu.

Speedway w nc+: Grand Prix Łotwy i powrót PGE Ekstraligi

W weekend na anteny kanałów nc+ po dwutygodniowej przerwie wraca żużel w najlepszym wydaniu. Czołowi zawodnicy świata zmierzą się w zaplanowanym na sobotę Grand Prix Łotwy w Daugavpils. Początek studia w CANAL+ o 17:30.

GP Wielkiej Brytanii: triumf Iversena w Cardiff

Duńczyk Niels Kristian Iversen zwyciężył w żuzlowym Grand Prix Wielkiej Brytanii na torze w Cardiff. Krzysztof Kasprzak był trzynasty a Maciej Janowski zajął piętnaste miejsce.

Speedway w nc+: Grand Prix Wielkiej Brytanii i Indywidualne Mistrzostwa Polski

Najlepsi żużlowcy świata w walce bark w bark o najwyższe cele - na kibiców czarnego sportu w najbliższy weekend czeka wielka dawka emocji na antenach kanałów nc+.

Sportowy tydzień w nc+: Wielki speedway na początek wakacji

Walka o Indywidualne Mistrzostwo Polski oraz rywalizacja w turnieju o Grand Prix Wielkiej Brytanii - te dwa prestiżowe żużlowe wydarzenia to najważniejsze propozycje sportowe nc+ na przełom czerwca i lipca.

GP Czech: triumf Woffindena, dwóch Polaków na podium!

Brytyjczyk Tai Woffinden zwyciężył na torze w Pradze w Grand Prix Czech. Jarosław Hampel zajął drugie miejsce a trzeci był Maciej Janowski!

Speedway w nc+: GP Czech oraz starcie dwóch ostatnich mistrzów Polski

Kolejny intensywny weekend z żużlem w najlepszym wydaniu czeka widzów kanałów sportowych platformy nc+. W sobotę o 18:30 - transmisja w CANAL+ - czołowi zawodnicy świata staną do rywalizacji o Grand Prix Czech w Pradze.

SGP: Pedersen zwycięża po trzech latach!

Nicki Pedersen zwyciężył w zawodach cyklu Speedway Grand Prix w fińskim Tampere. Jest to pierwsze zwycięstwo Duńczyka od sezonu 2012.

GP Finlandii: zwycięstwo Pedersena w Tampere, czwarty Hampel!

Duńczyk Nicki Pedersen zwyciężył w Grand Prix Finlandii rozegranym na torze w Tampere. Czwarte miejsce zajął Jarosław Hampel.