SGP: Jonsson wygrywa po...

SGP: Jonsson wygrywa po trzech latach, Kasprzak trzeci!

Andreas Jonsson wygrał w Vojens Nordyckie Speedway Grand Prix. Szwed w finale pokonał Petera Kildemanda, Krzysztofa Kasprzaka i Troy'a Batchelora.
SGP: brak Hancocka szansą...

SGP: brak Hancocka szansą dla Kasprzaka?

W sobotni wieczór, 13 września w duńskim Vojens odbędzie się dziesiąta eliminacja Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Po raz pierwszy w zawodach cyklu Grand Prix zabraknie Grega Hancocka!

Rozpoczyna się walka o najważniejsze żużlowe trofea

Sezon żużlowy wkracza w decydującą fazę. Widzów kanałów platformy nc+ czeka emocjonujący weekend. Do końca cyklu Speedway Grand Prix zostały tylko trzy turnieje, a w ENEA Ekstralidze ruszają playoffy.

Krzysztof Kasprzak: Miałem troszkę szczęścia

Krzysztof Kasprzak zajął trzecią pozycję w Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland. Reprezentant Polski i Stali Gorzów dzięki zdobyciu szesnastu punktów, ponownie wrócił do walki o medale.

Zagar: Nie byłem pewien startu

Matej Zagar zajął drugą pozycję w zawodach o Wielką Nagrodę Polski w Gorzowie Wielkopolskim. Dla Słoweńca było to trzecie podium w tym roku, w cyklu Speedway Grand Prix.

Zmarzlik: Takie coś mi się nie śniło!

Startujący z dziką kartą w Grand Prix Polski w Gorzowie, Bartosz Zmarzlik zajął pierwsze miejsce w rundzie Indywidualnych Mistrzostw Świata. Wychowanek gorzowskiej Stali nie krył radości.

SGP: Zmarzlik wygrywa w domu, Kasprzak trzeci!

Zwycięstwem, startującego z dziką kartą – Bartosza Zmarzlika zakończyły się zawody Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland. Na podium, obok 19-latka stanęli – Matej Zagar i Krzysztof Kasprzak.

Żużlowy weekend gwiazd na platformie nc+

Ostatni weekend sierpnia będzie obfitował w wydarzenia żużlowe z najwyższej półki. W sobotę kolejna odsłona Speedway Grand Prix z trzema Polakami na liście startowej. W niedzielę światowa premiera żużlowej Ligi Mistrzów.

SGP: zawodnicy wykorzystają brak Woffindena?

Ostatni dzień sierpnia został zarezerwowany dla Międzynarodowej Federacji Motocyklowej. Tego dnia, na stadionie gorzowskiej Stali odbędzie się Speedway Grand Prix Polski.

SGP: lista startowa GP Polski

Tuż przed oficjalnym treningiem Speedway Grand Prix Polski w Gorzowie, odbyło się losowanie numerów startowych. Znajdujący się z numerem 9. na liście Tai Woffinden prawdopodobnie nie wystartuje z powodu kontuzji.
O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Euro 2012