Żużlowy weekend z 75 tys....

Żużlowy weekend z 75 tys. widzów i łzami Golloba na PGE Narodowym

LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland i mecz Polska - Reszta Świata obejrzało na PGE Narodowym 75 tys. widzów.
Grand Prix Polski: triumf...

Grand Prix Polski: triumf Woffindena na PGE Narodowym

Brytyjczyk Tai Woffinden triumfował w Grand Prix Polski, które odbyło się na PGE Narodowym. Bartosz Zmarzlik zajął szóste miejsce a Maciej Janowski był siódmy.

Warszawa da się lubić! Tam kibice kupili najwięcej biletów na SGP!

LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland obejrzy ponad 50 tysięcy kibiców. Jedną piątą biletów sprzedano w województwie mazowieckim.

Speedway w nc+: Najlepsi żużlowcy świata na PGE Narodowym

W sobotę w CANAL+ fanów „czarnego sportu” czekają niezwykłe zawody. Elita żużlowców - z czterema Polakami w stawce - zmierzy się w Lotto FIM Speedway Grand Prix na PGE Stadionie Narodowym.

Test toru przed LOTTO Warsaw FIM SGP

Zwycięstwem duetu Marcin Nowak - Oskar Bober zakończył się test toru przed LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland i meczem Polska - Reszta Świata, które już 14 i 15 maja rozegrane zostaną na PGE Narodowym w Warszawie.

Pawlicki i Zmarzlik przejmują PGE Narodowy (wideo)

Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik już za kilka dni powalczą w LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland i meczu reprezentacji Polska - Reszta Świata.

Speedway w nc+: Start SGP 2016 oraz 4. runda PGE Ekstraligi

Najbliższy weekend z „czarnym sportem” będzie dla kibiców wyjątkowy. W sobotę w Słowenii rozpocznie się elitarny cykl Speedway Grand Prix 2016.

Zaproszenie na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland z okazji Dnia Kobiet

Bartosz Zmarzlik, reprezentant Polski i uczestnik tegorocznego turnieju LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland w Dniu Kobiet wręcza swojej babci czekoladki.

Maciej Janowski wie jak pokonać Taia Woffindena

14 maja LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, a dzień później mecz żużlowej reprezentacji Polska - Reszta Świata. Jednym z naszych reprezentantów walczących o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu będzie Maciej Janowski.

Piotr Pawlicki na lunchu zapraszał na Grand Prix

Piotr Pawlicki, reprezentant Polski na żużlu, gościł w jednym z toruńskich akademików na studenckim lunchu. To efekt konkursu dla kibiców zorganizowanego przez PZM.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Euro 2012