Ponad 30 tys. sprzedanych...

Ponad 30 tys. sprzedanych biletów na warszawską Grand Prix

Ponad 30 tys. biletów zostało sprzedanych na 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.
Już 27 tys. sprzedanych...

Już 27 tys. sprzedanych biletów na warszawską Grand Prix

Tylko do końca roku trwa pierwszy etap sprzedaży biletów na warszawską rundę Grand Prix na żużlu, która odbędzie się 13 maja na PGE Narodowym. Rozeszło się już 27 tys. wejściówek.

Żużlowe Grand Prix Australii w nc+: Bartosz Zmarzlik walczy o podium

W sobotę odbędzie się ostatni w tym sezonie turniej z cyklu Grand Prix. Oczy polskich kibiców będą zwrócone na Bartosza Zmarzlika, który zachowuje szansę na zdobycie medalu Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Speedway w nc+: Starcia najlepszych, czyli IMM PGE Ekstraligi i Grand Prix Polski

Zmiana terminu Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw PGE Ekstraligi w Gdańsku tylko zaostrzyła apetyt kibiców czarnego sportu. Obsada turnieju jest niezwykle silna. Tu nie ma miejsca na błędy - mówi dziennikarz nc+, Michał Łopaciński.

Speedway Grand Prix w nc+: Wielkie ściganie w Cardiff

Widzów nc+ czeka pasjonująca sobota w towarzystwie najlepszych żużlowców świata. Grand Prix Wielkiej Brytanii, którego transmisję zobaczyć będzie można w CANAL+, zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Początek relacji z Millenium Stadium o 17:30.

Speedway w nc+: Grand Prix Czech oraz 10. runda PGE Ekstraligi

Sympatycy speedwaya z niecierpliwością czekają na kolejny emocjonujący weekend. Widzowie CANAL+ liczą na ekscytujące zawody i dobry występ Polaków w sobotnim Grand Prix Czech.

Grand Prix Danii: Janowski zwycięża w Horsens!

Maciej Janowski triumfował w Grand Prix Danii, które odbyło się w Horsens! Na podium stanęli także Australijczyk Chris Holder i Brytyjczyk Tai Woffinden.

Speedway w nc+: Duńska próba i odrabianie zaległości

Zbliżający się weekend dostarczy wielu emocji fanom speedwaya. Sobotni wieczór to okazja by obejrzeć w CANAL+ najlepszych żużlowców świata, którzy rywalizować będą na torze w Horsens w Grand Prix Danii.

Żużlowy weekend z 75 tys. widzów i łzami Golloba na PGE Narodowym

LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland i mecz Polska - Reszta Świata obejrzało na PGE Narodowym 75 tys. widzów.

Grand Prix Polski: triumf Woffindena na PGE Narodowym

Brytyjczyk Tai Woffinden triumfował w Grand Prix Polski, które odbyło się na PGE Narodowym. Bartosz Zmarzlik zajął szóste miejsce a Maciej Janowski był siódmy.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Euro 2012