Sportowy tydzień w nc+:...

Sportowy tydzień w nc+: Wielki speedway na początek wakacji

Walka o Indywidualne Mistrzostwo Polski oraz rywalizacja w turnieju o Grand Prix Wielkiej Brytanii - te dwa prestiżowe żużlowe wydarzenia to najważniejsze propozycje sportowe nc+ na przełom czerwca i lipca.
GP Czech: triumf...

GP Czech: triumf Woffindena, dwóch Polaków na podium!

Brytyjczyk Tai Woffinden zwyciężył na torze w Pradze w Grand Prix Czech. Jarosław Hampel zajął drugie miejsce a trzeci był Maciej Janowski!

Speedway w nc+: GP Czech oraz starcie dwóch ostatnich mistrzów Polski

Kolejny intensywny weekend z żużlem w najlepszym wydaniu czeka widzów kanałów sportowych platformy nc+. W sobotę o 18:30 - transmisja w CANAL+ - czołowi zawodnicy świata staną do rywalizacji o Grand Prix Czech w Pradze.

SGP: Pedersen zwycięża po trzech latach!

Nicki Pedersen zwyciężył w zawodach cyklu Speedway Grand Prix w fińskim Tampere. Jest to pierwsze zwycięstwo Duńczyka od sezonu 2012.

GP Finlandii: zwycięstwo Pedersena w Tampere, czwarty Hampel!

Duńczyk Nicki Pedersen zwyciężył w Grand Prix Finlandii rozegranym na torze w Tampere. Czwarte miejsce zajął Jarosław Hampel.

SGP: Ocena i przewidywania

Kibice sportu żużlowego są już po pierwszej odsłonie cyklu Speedway Grand Prix. Runda pierwsza, bardzo kontrowersyjna odbyła się w Warszawie, mimo to można z niej wiele wywnioskować.

Oświadczenie organizatorów LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 2015

Organizatorzy LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 2015 wydali oświadczenie po wczorajszej imprezie na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Żużlowy Narodowy - wyjątkowa inauguracja Grand Prix w nc+

Fanów speedwaya czeka już dziś - 18 kwietnia wielkie święto. Tego dnia rozpocznie się 21. cykl Grand Prix, który wyłoni Indywidualnego Mistrza Świata w sezonie 2015.

SGP: Warszawa otwiera zmagania o IMŚ!

Lotto Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland rozpoczyna walkę o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Warszawa po raz pierwszy organizuje turniej najwyższej rangi w dziedzinie czarnego sportu!

SGP: trening odwołany!

Jak przed każda rundą Speedway Grand Prix, również i w Warszawie odbyć się miał oficjalny trening. Niestety po kilku próbnych jazdach przerwano go.

Najczęściej czytaneO nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Euro 2012