Oświadczenie...

Oświadczenie organizatorów LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 2015

Organizatorzy LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 2015 wydali oświadczenie po wczorajszej imprezie na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Żużlowy Narodowy -...

Żużlowy Narodowy - wyjątkowa inauguracja Grand Prix w nc+

Fanów speedwaya czeka już dziś - 18 kwietnia wielkie święto. Tego dnia rozpocznie się 21. cykl Grand Prix, który wyłoni Indywidualnego Mistrza Świata w sezonie 2015.

SGP: Warszawa otwiera zmagania o IMŚ!

Lotto Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland rozpoczyna walkę o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Warszawa po raz pierwszy organizuje turniej najwyższej rangi w dziedzinie czarnego sportu!

SGP: trening odwołany!

Jak przed każda rundą Speedway Grand Prix, również i w Warszawie odbyć się miał oficjalny trening. Niestety po kilku próbnych jazdach przerwano go.

SGP: Warszawa gotowa na speedway!

Kilka lat negocjacji i starań. Nareszcie stolica Polski doczeka się imprezy żużlowej na najwyższym poziomie. Od razu na Stadionie Narodowym. To tam rozpoczną się zmagania o najlepszego żużlowca globu!

Zbigniew Boniek: Bilet od dawna mam w sejfie

Zbigniew Boniek podziwia Tomasza Golloba i nie może się doczekać na jego występ na Stadionie Narodowym.

Jerzy Szczakiel przed SGP na Narodowym

Legenda polskiego żużla liczy na dobry występ polskich zawodników podczas LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland na Stadionie Narodowym.

Sebastian Ułamek: Moc amerykańskiego luzu

Liczę, że warszawskie pożegnanie Tomka Golloba z indywidualnymi mistrzostwami świata na żużlu będzie jednocześnie początkiem rywalizacji o złoto w wykonaniu dwóch innych polskich zawodników - nie ukrywa Sebastian Ułamek.

Hans Nielsen pod wrażeniem Narodowego

Żużlowa legenda z niecierpliwością czeka na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland na Stadionie Narodowym i przyznaje, że chętnie zmierzyłby się w… pojedynku golfowym z Lechem Wałęsą i Zbigniewem Bońkiem.

Program LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland doskonałą pamiątką

Za 15 złotych kupić będzie można unikatowy i stanowiący doskonałą pamiątkę program zawodów LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland.

Najczęściej czytaneO nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Euro 2012