SGP: Kasprzak najlepszy w...

SGP: Kasprzak najlepszy w GP Łotwy!

Krzysztof Kasprzak wygrał ósmą eliminację Speedway Grand Prix rozegraną w łotewskim Daugavpils. Polak w finale pokonał Nicki Pedersena, Grega Hancock’a i Kennetha Bjerre.
SGP: GP Łotwy przełożone!

SGP: GP Łotwy przełożone!

Zawody o Żużlową Wielką Nagrodę Łotwy w Rydze, które były zaplanowane na sobotni wieczór zostały przełożone. Nowym terminem jest najbliższa niedziela.

SGP: Ryga debiutuje

Już dziś wieczorem (16.08) na stadionie Bikernieku w Rydze odbędzie się ósma runda Speedway Grand Prix. Dla łotewskiego kompleksu sportów motorowych będą to debiutanckie zawody.

Długi żużlowy weekend w nc+

Wyjątkową porcję żużlowych emocji przygotowała platforma nc+ dla swoich widzów na długi weekend. W ciągu czterech dni - miedzy 14 a 17 sierpnia - odbędą się aż trzy pasjonująco zapowiadające się turnieje.

Hancock wygrywa, Woffinden liderem - relacja z GP Wielkiej Brytanii

Amerykanin Greg Hancock wygrał siódmą eliminację Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu rozegraną w walijskim Cardiff. 44-latek w finale okazał się lepszy od Taia Woffindena, Darcy'ego Warda i Krzysztofa Kasprzaka.

Święto żużla w Cardiff - zapowiedź GP Wielkiej Brytanii

Walijskie Cardiff w sobotni wieczór (12 lipca) przywita najlepszych żużlowców świata. Na stadionie Millenium odbędzie się siódma runda Speedway Grand Prix.

Speedway w nc+: Grand Prix Wielkiej Brytanii i 10 runda Enea Ekstraligi

Walką o Grand Prix Wielkiej Brytanii rozpocznie się najbliższy weekend z „czarnym sportem” w kanałach sportowych platformy nc+.

GP Danii: Iversen najlepszy na Parken!

Niels-Kristian Iversen wygrał zawody o Grand Prix Danii rozegrane w Kopenhadze. Duńczyk w finałowym biegu pokonał Troy'a Batchelora, Grega Hancock'a i swojego rodaka, Petera Kildemanda.

Kopenhaska dwunastka

W sobotni wieczór, 28 czerwca Kopenhaga już dwunasty raz z rzędu powita najlepszych żużlowców świata. Na stołecznym stadionie Parken zawodnicy z różnych zakątków globu powalczą o Wielką Nagrodę Danii.

Weekend ze światową czołówką speedwaya na platformie nc+

Najbliższy weekend zapowiada się niezwykle emocjonująco dla fanów żużla. W sobotę w CANAL+ Sport transmitowana będzie kolejna odsłona cyklu Speedway Grand Prix - tym razem najlepsi żużlowcy ścigać się będą na torze w Kopenhadze.

Najczęściej czytaneO nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Euro 2012