Grand Prix Polski w nc+

Grand Prix Polski w nc+

Fani „czarnego sportu” będą emocjonować się w najbliższą sobotę kolejnymi zawodami cyklu Indywidulanych Mistrzostw Świata. Tym razem elita speedwaya zmierzy się w walce o Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim.
SGP Gorzów: Już 12...

SGP Gorzów: Już 12 tysięcy miejsc zajętych!

Za pośrednictwem fanpage'a na Facebooku, Stal Gorzów, jeden z organizatorów Speedway Grand Prix Polski ogłosiła, że wyprzedanych zostało 12 tysięcy biletów. Zawody o Wielką Nagrodę Polski odbędą się w najbliższą sobotę o godzinie 19:00.

Grand Prix Danii: Kildemand zwycięzcą w Horsens!

Reprezentant gospodarzy Peter Kildemand zwyciężył w Grand Prix Danii na torze w Horsens. Drugi był Słoweniec Matej Zagar a trzecie miejsce zajął Duńczyk Michael Jepsen Jensen.

Speedway w nc+: Grand Prix Danii oraz Derby Ziemi Lubuskiej

W weekend widzów nc+ czekają kolejne ekscytujące transmisje żużlowe. W sobotę CANAL+ zabierze fanów czarnego sportu do duńskiego Horsens na zawody z cyklu Speedway Grand Prix, a w nSport+ pokazane zostaną w niedziele mecze 12. rundy PGE Ekstraligi.

Speedway w nc+: Grand Prix Szwecji, starcie lidera z mistrzem w PGE Ekstralidze

Przed kibicami żużla weekend obfitujący w ekscytujące wydarzenia. W sobotę w szwedzkiej Malilli odbędą się szóste zawody Speedway Grand Prix 2015. Na 18:40 w CANAL+ zaplanowany jest początek studia z G&B Areny.

GP Łotwy: Janowski sensacyjnym zwycięzcą!

Maciej Janowski sensacyjnie zwyciężył w Grand Prix Łotwy, które rozegrano na torze w Daugavpils. Zawody przerwano po 20 wyścigach z powodu opadów deszczu.

Speedway w nc+: Grand Prix Łotwy i powrót PGE Ekstraligi

W weekend na anteny kanałów nc+ po dwutygodniowej przerwie wraca żużel w najlepszym wydaniu. Czołowi zawodnicy świata zmierzą się w zaplanowanym na sobotę Grand Prix Łotwy w Daugavpils. Początek studia w CANAL+ o 17:30.

GP Wielkiej Brytanii: triumf Iversena w Cardiff

Duńczyk Niels Kristian Iversen zwyciężył w żuzlowym Grand Prix Wielkiej Brytanii na torze w Cardiff. Krzysztof Kasprzak był trzynasty a Maciej Janowski zajął piętnaste miejsce.

Speedway w nc+: Grand Prix Wielkiej Brytanii i Indywidualne Mistrzostwa Polski

Najlepsi żużlowcy świata w walce bark w bark o najwyższe cele - na kibiców czarnego sportu w najbliższy weekend czeka wielka dawka emocji na antenach kanałów nc+.

Sportowy tydzień w nc+: Wielki speedway na początek wakacji

Walka o Indywidualne Mistrzostwo Polski oraz rywalizacja w turnieju o Grand Prix Wielkiej Brytanii - te dwa prestiżowe żużlowe wydarzenia to najważniejsze propozycje sportowe nc+ na przełom czerwca i lipca.

Najczęściej czytaneO nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Euro 2012