Grand Prix - iskra, która...

Grand Prix - iskra, która rozkocha Warszawę

Dariusz Fijałkowski - dawny lider Gwardii Warszawa, opowiada o żużlowym LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym i wierzy, że będzie to iskra, która rozkocha Warszawę w sporcie żużlowym.
Na Grand Prix na Narodowym...

Na Grand Prix na Narodowym warto przyjść szybciej

Do LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland został miesiąc. Zawody odbędą się 18 kwietnia. Organizatorzy zachęcają, aby kibice na Stadion Narodowy przybywali już o godz. 18.00 i korzystali z komunikacji miejskiej.

Największa żużlowa impreza w Polsce

LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland to zdaniem Michała Sikory, Wiceprezesa Polskiego Związku Motorowego, jedno z największych przedsięwzięć logistycznych i organizacyjnych związanych z polskim żużlem w ostatnich latach.

Władysław Komarnicki: Gollob jak Platini

Władysław Komarnicki, były prezes Stali Gorzów uważa, że LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland będzie okazją do zaprezentowania pięknej i widowiskowej jazdy przez Tomasza Golloba.

Geografia sprzedaży biletów na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

Ponad 18 procent biletów na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland zostało zakupionych w województwie mazowieckim.

Bilety na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland - pakiety z noclegami

Kibice ciągle mogą nabywać bilety na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland w biurze podróży PZM Travel. W sprzedaży są też jeszcze bilety VIP.

Chris Holder: Stadion Narodowy prezentuje się niesamowicie

"Stadion Narodowy prezentuje się niesamowicie. Wygląda na to, że będziemy mieli do czynienia z wielkim Grand Prix, które jednocześnie rozpocznie cały nowy sezon w cyklu." - tak o Grand Prix Polski wypowiada się Chris Holder.

Sprzedaż biletów na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland od 1 grudnia!

Już 1 grudnia rusza sprzedaż biletów na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym.

LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym!

Walka o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu rozpocznie się w sezonie 2015 w Warszawie. Stadion Narodowy będzie gościł LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland 18 kwietnia 2015 roku.

Greg Hancock: To niesamowite!

Greg Hancock po raz trzeci w karierze zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Amerykanin stał się najstarszym zdobywcą złotego krążka w historii mając 44 lata.
O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Euro 2012