Greg Hancock: To niesamowite!

Greg Hancock: To niesamowite!

Greg Hancock po raz trzeci w karierze zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Amerykanin stał się najstarszym zdobywcą złotego krążka w historii mając 44 lata.
SGP: Hancock z...

SGP: Hancock z mistrzostwem, Grand Prix Polski dla Kasprzaka!

Krzysztof Kasprzak zwyciężył w Grand Prix Polski w Toruniu! Polak tym samym zapewnił sobie srebrny medal mistrzostw. Złoto, po raz trzeci w karierze zdobył Greg Hancock.

SGP: ostatnia odsłona przed nami, Hancock mistrzem?

11 października na toruńskiej Motoarenie im. Mariana Rosego odbędzie się ostatnia runda cyklu Speedway Grand Prix. Najbliżej zdobycia złotego medalu jest Greg Hancock, jednak nie bez szans jest też Krzysztof Kasprzak.

Toruńska bitwa o medale - Speedway Grand Prix Polski w nc+

Żużlowych emocji w nc+ ciąg dalszy! W sobotę poznamy Indywidualnego Mistrza Świata. Zapraszamy na transmisję Grand Prix Polski do CANAL+ Sport.

SGP: "oczko" Hampela w Sztokholmie!

Jarosław Hampel wygrał z kompletem punktów zawody o Wielką Nagrodę Skandynawii w Sztokholmie. Na podium zawodów, które odbyły się na stadionie Friends Arena stanęli także – Greg Hancock i Krzysztof Kasprzak.

Walka o medale Speedway Grand Prix i Enea Ekstraligi w nc+

Żużlowcy nie zwalniają tempa. W środę kibice poznali uczestników wielkiego finału Enea Ekstraligi, a już od soboty kolejna, ogromna dawka sportowych emocji w kanałach sportowych platformy nc+.

SGP: Friends Arena po raz drugi

W sobotni wieczór, 27 września na sztucznie utworzonym torze na stadionie Friends Arena w Sztokholmie odbędzie się jedenasta runda Speedway Grand Prix. Duże szanse na odrobienie strat do lidera IMŚ ma Krzysztof Kasprzak.

SGP: Jonsson wygrywa po trzech latach, Kasprzak trzeci!

Andreas Jonsson wygrał w Vojens Nordyckie Speedway Grand Prix. Szwed w finale pokonał Petera Kildemanda, Krzysztofa Kasprzaka i Troy'a Batchelora.

SGP: brak Hancocka szansą dla Kasprzaka?

W sobotni wieczór, 13 września w duńskim Vojens odbędzie się dziesiąta eliminacja Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Po raz pierwszy w zawodach cyklu Grand Prix zabraknie Grega Hancocka!

Rozpoczyna się walka o najważniejsze żużlowe trofea

Sezon żużlowy wkracza w decydującą fazę. Widzów kanałów platformy nc+ czeka emocjonujący weekend. Do końca cyklu Speedway Grand Prix zostały tylko trzy turnieje, a w ENEA Ekstralidze ruszają playoffy.
O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Euro 2012