ORLEN Liga: Tauron rozbity...

ORLEN Liga: Tauron rozbity w Łodzi!

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź rozbiły w trzech setach Tauron MKS Dąbrową Górniczą w niedzielnym meczu 21. kolejki ORLEN Ligi.
ORLEN Liga: hit 20. kolejki...

ORLEN Liga: hit 20. kolejki dla wrocławianek!

Impel Wrocław wygrał z Grot Budowlanymi Łódź 3:1 w hicie 20. kolejki ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: zwycięstwo Grot Budowlanych na otwarcie 19. kolejki

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź pokonały Giacomini Budowlani Toruń 3:1 w piątkowym meczu 19. kolejki ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: Grot Budowlani górą w derbach Łodzi

Siatkarki Grot Budowlanych zdecydowanie wygrały w trzech setach z ŁKS-em Commercecon w niedzielnych derbach Łodzi w ramach 17. kolejki ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: sobota dniem zwycięstw drużyn z Łodzi!

Drużyny z Łodzi - Grot Budowlani i ŁKS Commercecon odniosły zwycięstwa w sobotnich meczach 16. kolejki ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: Developres wygrywa w Łodzi!

Developres SkyRes Rzeszów wygrał z Grotem Budowlanymi Łódź 3:1 w hicie 15. kolejki ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: PTPS Piła wywalcza punkt w konfrontacji z wiceliderem!

Wicelider Grot Budowlani Łódź pokonał po tie-breaku PTPS Piłę w ostatnim meczu 11. kolejki ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: mecz na szczycie dla Chemika!

Chemik Police wygrał w trzech setach z Budowlanymi Łódź w meczu na szczycie w ramach 11. kolejki ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: łodzianki gromią Atom Trefl!

Siatkarki Budowlanych Łódź rozbiły w trzech setach drużynę z Sopotu w sobotnim meczu 9. kolejki ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: pierwsza porażka Budowlanych Łódź!

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza wygrał po tie-breaku z Budowlanymi Łódź w środowym meczu 8. kolejki ORLEN Ligi. Łodzianki doznały pierwszej porażki w tym sezonie.