Grupa Kapitałowa Aforti Holding S.A. Sponsorem Premium Lecha Poznań

Grupa Kapitałowa Aforti...
Kolejne wzmocnienie sponsorskie Kolejorza w tym roku. Grupa Kapitałowa Aforti Holding S.A. przez najbliższy sezon będzie Sponsorem Premium Lecha Poznań.

WSPARCIE OD NAJLEPSZYCH

We wtorek na INEA Stadionie w Poznaniu odbyła się konferencja prasowa, podczas której poinformowano o nawiązaniu współpracy sponsorskiej pomiędzy Grupą Kapitałową Aforti Holding S.A. i Kolejorzem. W jej ramach przez najbliższy sezon na spodenkach piłkarzy pierwszej drużyny będzie widniało logo firmy. - Do grona Lecha Poznań dołącza kolejny sponsor, firma z ogromnym potencjałem - mówi Jan Wojciak, kierownik działu sprzedaży B2B. - Podpisaliśmy korzystną umowę dla obu stron. Przede wszystkim cieszy nas fakt, że firmy chcą nawiązywać współpracę i inwestować w Kolejorza. Witamy w naszej drużynie i życzymy sobie wzajemnie sukcesów w najbliższym sezonie - dodaje.

ZMIANY NA SPODENKACH

Wraz z początkiem nowego sezonu marka Aforti pojawi się na spodenkach i zostanie Sponsorem Premium Kolejorza.

- Jako zagorzały kibic Lecha niezmiernie cieszę się, że udało nam się podjąć współpracę z Kolejorzem. Jest to klub o wielkich tradycjach, ze wspaniałą historią i, w co mocno wierzymy, dużymi aspiracjami na przyszłość - mówi Klaudiusz Sytek, prezes firmy Aforti Holding. - Choć siedzibę firmy mamy w Warszawie, to jednak serce pozostało w Wielkopolsce skąd pochodzę. Roczna umowa, w ramach której stajemy się dumnym sponsorem Lecha jest więc i moim osobistym spełnieniem marzeń. Oczywiście istnieje również aspekt biznesowy, o którym nie można zapomnieć. Uważamy, że Kolejorz cały czas wyznacza trendy i jest liderem w wielu aspektach funkcjonowania klubów sportowych. Pamiętając o rzeszy wiernych kibiców musimy przyznać, że trudno znaleźć lepsze miejsce do przedstawienia Grupy Kapitałowej Aforti Holding szerokiemu gronu odbiorców - dodaje.

O AFORTI HOLDING S.A.

Oferowane przez Grupę usługi skierowane są zarówno do  klientów indywidualnych jak i doświadczonych inwestorów, a także firm średniej wielkości szukających optymalnych form finansowania własnej działalności i planów rozwojowych. Grupa od sierpnia 2011 roku notowana jest na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. - Wierzymy, że będziemy ciekawą alternatywą dla wielu wielkopolskich a także ogólnokrajowych firm. Warto pamiętać, iż podobnie jak Lech, jesteśmy marką, która cały czas się rozwija. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna i pełna sukcesów dla obu stron. Jak bowiem mówi hasło przyświecające klubowi, jesteśmy mocni razem - przekonuje prezes Sytek.


fot. lechpoznan.pl / fot....
fot. lechpoznan.pl / fot. Marcin RajczakZobacz także:
Wołodymir Kostewicz piłkarzem "Kolejorza" Kostewicz na testach w Lechu Puchacz podpisał nowy kontrakt z Lechem Oskar dla Lecha - umowa z nowym przewoźnikiem podpisana Serafin z nowym kontraktem w Poznaniu Bjelica chce odbudować kolejnego napastnika "Kolejorza"

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |