Hard Knocks Fighting 52 wyłącznie w Fightklubie

Hard Knocks Fighting 52...
Wielkie wydarzenie na kanadyjskiej scenie MMA - 52. gala spod znaku HKF w sobotni wieczór w Fightklubie. Początek o godz. 22.00.

Na widzów czekają niezwykle ciekawie zapowiadające się walki, wśród nich pojedynek wieczoru, czyli starcie bardzo doświadczonego Rodneya Wallace’a z Brice’em Ritanim-Coe.

Dla Wallace’a starcie w Markin MacPhail Centre w Calgary będzie już 37. walką na zawodowym oktagonie. W poprzednich pojedynkach Amerykanin odniósł aż 25 zwycięstw i w stolicy prowincji Alberta również będzie zdecydowanym faworytem. Wprawdzie dwie jego ostatnie walki - z Isą Umarovem i Saparbekiem Safarovem - kończyły się porażkami, niemniej tym razem „Sho Nuff the Master” walczyć powinien o zwycięstwo. Na jego korzyść przemawia nie tylko fakt, że jego rywal jest dużo mniej doświadczony (7 zawodowych konfrontacji), ale też to, że na galach Hard Knocks Fighting Wallace przegrywa niezmiernie rzadko. Od czerwca 2015 roku do stycznia 2016 roku trzykrotnie walczył pod egidą HKF i wszystkie te walki rozstrzygnął na swoją korzyść.

W Calgary poza walką wieczoru zaplanowano aż trzy pojedynki, stawką których będą mistrzowskie pasy federacji HKF. W wadze półśredniej o tytuł ten powalczą Sergej Juskevic i Cody Wilson, w wadze piórkowej Maged Hammo i Owen Carr, a w średniej Riley Pequin i Jared Tordoff. W sumie w Markin MacPhail Centre odbędzie się aż trzynaście pojedynków, wszystkie najciekawsze widzowie zobaczą wyłącznie w Fightklubie. Relacja z HKF 52 w najbliższą sobotę 10 grudnia o godz. 22.00.

Pełna karta walk gali Hard Knocks Fighting 52: 

Rodney Wallace vs Brice Ritani-Coe
Cody Wilson vs Sergej Juskevic
Noah Ali vs Joaquin Calderon
Maged Hammo vs Owen Carr
Arjan Bhullar vs Leroy Johnson
Chris Robinson vs Jeremy Perdue
Peter Grajcar vs Elijah Wynter
Riley Pequin vs Jared Tordoff
Colton Cronkite vs Todd Vatcher
Melissa Croden vs Brittany Paterson
Ty Prokopy vs Chris Smeltzer
Justin Grey vs Steven Thomas
Isaiah Burkhalter vs Grey Patino


Zobacz także:
Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie Joshua Franco vs Victor Pasillas na żywo wyłącznie w Fightklubie Hard Knocks Fighting 53 w sobotni wieczór w Fightklubie Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie Trzy walki o mistrzostwo świata w najbliższy weekend na żywo wyłącznie w Fightklubie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |