Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia i Vectra zapraszają do kina!

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy właśnie poinformowali o kolejnej atrakcji.

Dzięki Vectrze przez trzy dni na Placu Grunwaldzkim w Gdyni odbędą się pokazy filmów motywujących do niedzielnego wyścigu - Kino Letnie z Vectra VOD. 

Na zawody Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia przyjedzie kilkanaście tysięcy triathlonistów i ich kibiców. Postanowiliśmy umilić im wieczory spędzane w Gdyni, organizując Kino Letnie z Vectra VOD. Tym bardziej, że nasza biblioteka filmów na życzenie oferuje mnóstwo ciekawych propozycji. Wierzymy, że kilkudniowy pokaz produkcji kinowych dla wszystkich odwiedzających to wielkie sportowe święto będzie dodatkowym, pełnym wrażeń wydarzeniem, na które serdecznie zapraszamy. - mówi Monika Żelazko z Biura PR Vectry.

W czwartek, 4 sierpnia organizatorzy zapraszają na komedię Tour de France, w piątek zobaczymy motywujący film Fighter, a w sobotni wieczór wzruszający Ze wszystkich sił, o ojcu i niepełnosprawnym synu, którzy wspólnie wzięli udział w zawodach IRONMAN. 

Vectra została patronem medialnym Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Dzięki jej zaangażowaniu po raz pierwszy w historii zawodów zostanie przeprowadzona obszerna transmisja na żywo w telewizji cyfrowej operatora, na specjalnie dedykowanym kanale. Będzie to pierwsza pełna relacja video z zawodów triathlonowych w Polsce, którą obejrzą abonenci Vectry. Dodatkowo od kwietnia w usłudze Vectra VOD emitowane są wszystkie odcinki programu „Kropka nad M”, w którym popularny dziennikarz i triathlonista Maciej Dowbor rozmawia z gośćmi związanymi z gdyńskim zawodami. 

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia 2016. W programie zaplanowano zawody na dystansie długim (1,9 km pływania - 90 km rowerem i 21,1 km biegiem), sprinterskim (0,75 km - 20 km - 5 km) oraz sztafety dla 3-osobowych drużyn. Najmłodsi będą mogli spróbować swych sił w ITAKA IRONKIDS. W sobotę, 6 sierpnia w Teatrze Muzycznym w Gdyni zaplanowana jest premiera spektaklu „Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza”. W rolę „chłopaków” wcielą się Bartłomiej Topa, Leszek Lichota, Waldemar Błaszczyk oraz Piotr Nowak. 

Więcej informacji o imprezie na www.ironmangdynia.pl oraz www.facebook.com/polandtriathlon

Partnerem strategicznym imprezy jest Miasto Gdynia, a sponsorem tytularnym Herbalife Odżywianie.


Zobacz także:
Większa szansa na udział w Mistrzostwach Świata! Rejestracja od 1 grudnia Tutukin i Riesler zwycięzcami Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2016 Diana Riesler: Medal z Gdyni ma swoje specjalne miejsce w moim domu Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia - Kandydaci do zwycięstwa! Wielkie odliczanie do Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |