IBU Cup w Beitostolen: Davidova i Jelisiejew wygrywają sprinty

IBU Cup w Beitostolen:...
Czeszka Marketa Dawidova była najlepsza w sprincie na 7,5 km a Rosjanin Matwiej Jelisiejew wygrał sprint na 10 km w biathlonowych zawodach IBU Cup w Beitostolen.

Wyniki niedzielnego sprintu na 7,5 km kobiet:

1. Marketa Davidova (Czechy) - 24:18.3 [1]
2. Nadine Horchler (Niemcy) +3.6 [1]
3. Denise Herrmann (Niemcy) +29.9 [3]
4. Jana Bondar (Ukraina) +31.7 [3]
5. Jekaterina Szumiłowa (Rosja) +52.5 [2]
6. Nicole Gontier (Włochy) +56.7 [2]
7. Rikke Andersen (Norwegia) +1:04.3 [2]
8. Katharina Innerhofer (Austria) +1:07.1 [4]
9. Thekla Brun-Lie (Norwegia) +1:15.8 [2]
10. Marija Kruczowa (Ukraina) +1:26.3 [2]
...
15. Karolina Pitoń (Polska) +2:45.5 [4]
36. Anna Mąka (Polska) +3:08.9 [3]
51. Dominika Bielecka (Polska) +4:04.0 [4]

Klasyfikacja generalna IBU Cup:

1. Denise Herrmann (Niemcy) - 108 pkt
2. Nadine Horchler (Niemcy) - 85 pkt
3. Marketa Davidova (Czechy) - 77 pkt
4. Katharina Innerhofer (Austria) - 77 pkt
5. Julija Żurawiok (Ukraina) - 65 pkt
6. Irina Usługina (Rosja) - 62 pkt
7. Alexia Runggaldier (Włochy) - 60 pkt
8. Jana Bondar (Ukraina) - 59 pkt
9. Dinara Alimbekowa (Białoruś) - 54 pkt
10. Olga Szesterikowa (Rosja) - 52 pkt
...
18. Karolina Pitoń (Polska) - 40 pkt
40. Dominika Bielecka (Polska) - 14 pkt
51. Anna Mąka (Polska) - 6 pkt

Wyniki niedzielnego sprintu na 10 km mężczyzn:

1. Matwiej Jelisiejew (Rosja) - 26:16.8 [1]
2. Dmitrij Małyszko (Rosja) +3.2 [1]
3. Henrik L'Abee-Lund (Norwegia) +1:15.9 [4]
4. Florian Graf (Niemcy) +1:18.9 [1]
5. Antonin Guigonnat (Francja) +1:22.2 [1]
6. Vegard Gjermundshaug (Norwegia) +1:28.0 [3]
7. Fredrik Roervik (Norwegia) +1:40.0 [1]
8. Aleksander Fjeld Andersen (Norwegia) +1:50.4 [2]
9. Siemen Sucziłow (Rosja) +1:51.2 [2]
10. Dmitrij Abaszew (Białoruś) +1:55.4 [2]
...
34. Łukasz Szczurek (Polska) +2:59.1 [2]
43. Andrzej Nędza-Kubiniec (Polska) +3:23.2 [4]
87. Tomasz Zięba (Polska) +5:35.3 [5]

Klasyfikacja generalna IBU Cup:

1. Matwiej Jelisiejew (Rosja) - 92 pkt
2. Vegard Gjermundshaug (Norwegia) - 86 pkt
3. Vetle Sjastad Christiansen (Norwegia) - 71 pkt
4. Antonin Guigonnat (Francja) - 69 pkt
5. Roman Rees (Niemcy) - 66 pkt
6. Aleksiej Wołkow (Rosja) - 56 pkt
7. Florian Graf (Niemcy) - 55 pkt
8. Dmitrij Małyszko (Rosja) - 54 pkt
9. Petr Paszczenko (Rosja) - 54 pkt
10. Aristide Begue (Francja) - 49 pkt
...
53. Łukasz Szczurek (Polska) - 7 pkt




Zobacz także:
IBU Cup w Beitostolen: Pitoń piętnasta w sprincie na 7,5 km IBU Cup w Beitostolen: Christiansen wygrywa sprint na 10 km

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |