III edycja Mistrzostw Polski w zakładach bukmacherskich na żywo już 24 września

III edycja Mistrzostw...
Już 24 września w Warszawie odbędą się trzecie Mistrzostwa Polski w zakładach bukmacherskich na żywo.

W turnieju weźmie udział 30 najlepszych graczy z całej Polski wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Zawodnicy w trakcie Mistrzostw będą obstawiali na żywo wydarzenia sportowe za pośrednictwem strony www.sts.pl Na zwycięzcę czeka nagroda - aż 30 000 złotych. Organizatorem zawodów jest największy legalny bukmacher w Polsce - STS.

Mistrzostwa Polski w zakładach bukmacherskich na żywo wpisały się już w kalendarz cyklicznych wydarzeń sportowy. Tegoroczna - trzecia już - edycja będzie okazją do starcia się najlepszych graczy z całej Polski - mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Warszawski hotel Westin już 24 września będzie miejscem rywalizacji najlepszych  graczy z całej Polski. Zwycięzca Mistrzostw Polski w zakładach bukmacherskich na żywo wygra 30 000 złotych oraz zdobędzie statuetkę i oficjalny tytuł Mistrza Polski. Ranking 25 zakwalifikowanych zawodników powstał na podstawie osiąganych wyników w obstawianiu na żywo. Dołączy do nich pięciu najlepszych graczy z zeszłego roku, w tym dotychczasowy mistrz Polski - Jarosław Kołodziej.

Turniej wystartuje w sobotę 24 września o 16.00 i będzie trwał 5 godzin. Zawody zostaną podzielone na 3 etapy, w których przy 5 stolikach usiądą najlepsi gracze w Polsce. Każdy z nich otrzyma 500 złotych na konto i specjalnie przygotowany panel zakładów na www.sts.pl Zadaniem zawodników jest powiększenie kwoty w ograniczonym czasie przez trafne obstawienie prawdziwych wydarzeń sportowych na żywo. Jednocześnie warunkiem koniecznym do spełnienia jest zawarcie w każdej rundzie minimum 3 zakładów o kursie nie mniejszym niż 1.40 na łączną kwotę przekraczającą 250 złotych. Bukmacherzy STS zadbają o zapewnienie graczom odpowiednio rozbudowanych ofert.

Wygrana w konkursach takich jak Mistrzostwa Polski w zakładach bukmacherskich na żywo wymaga od zawodnika nie tylko odpowiedniej wiedzy z zakresu sportu, ale przede wszystkim analitycznego myślenia i przemyślanej strategii. W zawodach weźmie udział najlepsza trzydziestka z całego kraju, dlatego liczymy, że tegoroczna edycja będzie bardzo emocjonująca. Zakwalifikowani gracze musieli przecież wykazać się dużą mądrością i sprytem w trakcie eliminacji - podsumowuje Mateusz Juroszek.

Film z zeszłorocznej, drugiej edycji Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo: https://www.youtube.com/watch?v=XL4BRp8AfEc

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |