IO Rio 2016: Węgrzycki-Szymczyk w półfinale wioślarskiej jedynki!

IO Rio 2016:...
Natan Węgrzycki-Szymczyk awansował do półfinału w wioślarskiej jedynce podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

Wioślarstwo - jedynka mężczyzn (ćwierćfinały):

Wyścig nr 1:

1. Angel Fournier Rodriguez (Kuba) - 6:51.89 (awans do półfinału)
2. Rhys Grant (Australia) - 6:55.14 (awans do półfinału)
3. Nils Jakob Hoff (Norwegia) - 6:57.94 (awans do półfinału)
4. Memo (Indonezja) - 6:59.76
5. Dongyong Kim (Korea Płd.) - 7:05.69
6. Szachboz Chołmurzajew (Uzbekistan) - 7:09.99

Wyścig nr 2:

1. Mahe Drysdale (Nowa Zelandia) - 6:46.51 (awans do półfinału)
2. Ondrej Synek (Czechy) - 6:50.51 (awans do półfinału)
3. Stanisław Szczerbaczenia (Białoruś) - 6:55.19 (awans do półfinału)
4. Brian Rosso (Argentyna) - 7:03.23
5. Armandas Kelmelis (Litwa) - 7:04.67
6. Renzo Leon Garcia (Peru) - 7:30.91

Wyścig nr 3:

1. Hannes Obreno (Belgia) - 6:48.90 (awans do półfinału)
2. Juan Carlos Cabrera (Meksyk) - 6:50.04 (awans do półfinału)
3. Abdelkhalek Elbanna (Egipt) - 6:50.82 (awans do półfinału)
4. Bendeguz Petervari-Molnar (Węgry) - 6:52.80
5. Sid Ali Boudina (Algieria) - 7:13.59
6. Arturo Rivarola Trappe (Paragwaj) - 7:17.12

Wyścig nr 4:

1. Damir Martin (Chorwacja) - 6:44.44 (awans do półfinału)
2. Alan Campbell (Wielka Brytania) - 6:49.41 (awans do półfinału)
3. Natan Węgrzycki-Szymczyk (Polska) - 6:53.52 (awans do półfinału)
4. Dattu Baban Bhokanal (Indie) - 6:59.89
5. Jhonatan Esquivel (Urugwaj) - 7:40.27
6. Mohammed Al-Khafaji (Irak) - 8:29.76

Wioślarstwo - jedynka kobiet (ćwierćfinały):

Wyścig nr 1:

1. Emma Twigg (Nowa Zelandia) - 7:31.79 (awans do półfinału)
2. Miroslava Topinkova Knapkova (Czechy) - 7:37.04 (awans do półfinału)
3. Kenia Lechuga Alanis (Meksyk) - 7:44.11 (awans do półfinału)
4. Yeji Kim (Korea Płd.) - 7:51.80
5. Gabriela Mosqueira (Paragwaj) - 7:54.49
6. Saiyidah Mohamed Rafa'ee (Singapur) - 7:56.00

Wyścig nr 2:

1. Genevra Stone (USA) - 7:27.04 (awans do półfinału)
2. Jeannine Gmelin (Szwajcaria) - 7:29.66 (awans do półfinału)
3. Magdalena Lobnig (Austria) - 7:35.37 (awans do półfinału)
4. Anna Malvina Svennung (Szwecja) - 7:38.07
5. Felice Chow (Trynidad i Tobago) - 8:02.53
6. Nadia Negm (Egipt) - 8:25.75

Wyścig nr 3:

1. Fie Udby Erichsen (Dania) - 7:33.00 (awans do półfinału)
2. Micheen Barbara Thornycroft (Zimbabwe) - 7:34.00 (awans do półfinału)
3. Carling Zeeman (Kanada) - 7:34.00 (awans do półfinału)
4. Michelle Pearson (Bermudy) - 7:34.00
5. Chierika Ukogu (Nigeria) - 7:54.00
6. Amina Rouba (Algieria) - 8:21.00

Wyścig nr 4:

1. Kimberley Brennan (Australia) - 7:26.86 (awans do półfinału)
2. Jingli Duan (Chiny) - 7:27.88 (awans do półfinału)
3. Jekaterina Karsten (Białoruś) - 7:28.03 (awans do półfinału)
4. Sanita Puspure (Irlandia) - 7:28.68
5. Lina Saltyte (Litwa) - 7:38.39
6. Lucia Palermo (Argentyna) - 7:56.61




Zobacz także:
IO Rio 2016: końcowa klasyfikacja medalowa IO Rio 2016: USA nie dało szans Serbii w finale turnieju koszykarzy IO Rio 2016: wyniki niedzielnych finałów w boksie IO Rio 2016: Snyder zwycięzcą kat. 97 kg w zapasach IO Rio 2016: Ramonow mistrzem w kat. 65 kg w zapasach IO Rio 2016: gospodarze pokonują Włochów w finale turnieju siatkarzy

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |