IRONMAN 70.3 GDYNIA powered by Herbalife - najbardziej energetyczna choinka w Polsce

Od 17 grudnia do 6 stycznia przed głównym wejściem do centrum handlowego Klif Gdynia stanie najbardziej energetyczna choinka w Polsce. Aby ją rozświetlić trzeba będzie wsiąść na rower i popedałować.

Wytworzona siłą mięśni energia elektryczna zapali lampki choinkowe. Akcja jest elementem promocji kolejnej edycji zawodów IRONMAN w Gdyni, które odbędą się na początku sierpnia 2017 roku. 

O szczegółach akcji opowiada Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution. 

W sobotę, 17 grudnia w godz. 10-16 zapraszamy do Klif Gdynia na rodzinne malowanie bombek, które będzie można następnie zawiesić na naszej triathlonowej choince. Bombkę będzie można kupić na miejscu za symboliczne 10 złotych, a całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Fundacji Miasta Sportu na program stypendialny dla młodych, utalentowanych triathlonistów. W akcję zaangażowali się trójmiejscy sportowcy m.in. kick-bokserka Iwona Guzowska oraz bokser Dariusz Michalczewski - mówi Michał Drelich. 

Organizatorzy zawodów IRONMAN® 70.3® Gdynia powered by Herbalife ogłosili rok 2017 „Rokiem Energii w Triathlonie”. 

Chcemy pokazać, że triathlon to najbardziej energetyczna dyscyplina sportowa na świecie. Każdy kto choć raz był na zawodach IRONMAN wie, że takiej dawki pozytywnej energii nie sposób dostać nigdzie indziej. W najbliższych miesiącach będziemy realizować wiele niestandardowych i spektakularnych kampanii reklamowych. Jesteśmy przekonani, że przyczynią się one do dalszej popularyzacji triathlonu w Polsce - dodaje Drelich. 

IRONMAN® to największy cykl zawodów triathlonowych na świecie obecny w ponad 50 państwach. Co roku 300.000 sportowców ze 180 krajów świata udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych (Anything is possible). W Polsce odbywają się dwie imprezy na licencji World Triathlon Corporation - 5150 Warsaw Triathlon oraz IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife. Impreza w Gdyni uznawana jest za największą w Europie Środkowo-Wschodniej. W zawodach startuje co roku około 4 tysięcy sportowców z kilkudziesięciu krajów świata. 

Więcej informacji na www.ironmangdynia.pl oraz facebook.com/polandtriathlonWasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |