IO Rio 2016: gospodarze...

IO Rio 2016: gospodarze pokonują Włochów w finale turnieju siatkarzy

Reprezentacja gospodarzy wygrała w trzech setach z Włochami w finale turnieju siatkarzy podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.
IO Rio 2016: triumf Chinek...

IO Rio 2016: triumf Chinek w turnieju siatkarek

Chinki wygrały z Serbkami 3:1 w finale turnieju siatkarek podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

IO Rio 2016: Włochy kontra gospodarze w finale turnieju siatkarzy

Włochy i reprezentacja gospodarzy zagrają w finale turnieju siatkarzy podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

IO Rio 2016: Serbki i Chinki powalczą o tytuł w turnieju siatkarek

Serbia i Chiny zagrają w finale turnieju siatkarek podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

IO Rio 2016: koniec marzeń biało-czerwonych!

Reprezentacja Polski przegrała w trzech setach ze Stanami Zjednoczonymi w ćwierćfinale turnieju siatkarzy podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

IO Rio 2016: wyniki ćwierćfinałów turnieju siatkarek

Przedstawiamy wyniki ćwierćfinałów turnieju siatkarek podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

IO Rio 2016: drugie miejsce Polaków w grupie B!

Reprezentacja Polski wygrała w trzech setach z Kubą w ostatniej kolejce grupy B i zagra ze Stanami Zjednoczonymi w ćwierćfinale turnieju siatkarzy podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

IO Rio 2016: wyniki 5. kolejki turnieju siatkarek

Przedstawiamy wyniki ostatniej, 5. kolejki turnieju siatkarek podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

IO Rio 2016: Polacy przegrywają z Rosjanami po tie-breaku

Reprezentacja Polski przegrała po tie-breaku z Rosją w meczu 4. kolejki grupy B turnieju siatkarzy podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

IO Rio 2016: wyniki 4. kolejki turnieju siatkarek

Przedstawiamy wyniki 4. kolejki turnieju siatkarek podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.