Impel Wrocław otwiera się na region - niektóre mecze w Jelczu-Laskowicach

Impel Wrocław otwiera się...
W najbliższym sezonie Impel Wrocław współpracować będzie z Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu Laskowicach. Wspólne działania obu podmiotów dotyczyć będą organizacji wybranych, domowych meczów Impel Wrocław.

Impel Wrocław w nowym sezonie ponownie wychodzi poza granice wojewódzkiego miasta. Działania te mają za zadanie promowanie żeńskiej siatkówki na terenie całego Dolnego Śląska. Po współpracy z Miliczem i Twardogórą, w tym roku wybór padł na Jelcz - Laskowice, gdzie odbędą się niektóre mecze Impelek.

W ramach rozwoju wszystkich projektów prowadzonych przez Fundację Kraina Siatkówki, postanowiliśmy w najbliższych latach postawić na promocję naszego sportu w całym regionie. Działania mają objąć nie tylko kwestie związane z seniorską drużyną, ale przede wszystkim ze szkoleniem młodzieży już od najmłodszych lat. Z wielką uwagą przyglądamy się rozwojowi projektu Volleymania Wrocław i Volleymania Dolny Śląsk, które dzięki takiej promocji będą mogły rozszerzyć działalność na kolejne miejscowości naszego regionu - mówi Jacek Grabowski, prezes zarządu fundacji Kraina Siatkówki.

Współpraca z CSiR w Jelczu - Laskowicach nie oznacza, że Impel Wrocław wyprowadza się z Hali Orbita. W dalszym ciągu kibice Impelek będą mieli szansę zobaczyć znakomitą większość siatkarskich widowisk na parkietach wrocławskiego obiektu.

Pierwszym sprawdzianem hali w Jelczu - Laskowicach przed startem Orlen Ligi będzie ostatni, przedsezonowy sparing wrocławianek. 9 października Impelki zagrają tam z drużyną Tauron MKS Dąbrowa Górnicza. Decyzja o tym, czy będzie otwarty dla publiczność zapadnie w ciągu najbliższych dni. Tydzień później odbędzie się inauguracja Orlen Ligi - 16 października, o godzinie 17:00, we wrocławskiej Hali Orbita.

Informacje o biletach i karnetach na mecze Impel Wrocław w sezonie 2016/2017 pojawią się jeszcze w tym tygodniu.
Zobacz także:
Impelki wracają do Orbity - ćwierćfinał Pucharu Polski Aleksandra Sikorska odchodzi z Impela Wrocław ORLEN Liga: Budowlani wygrywają z Impelem ORLEN Liga: niespodzianka w Łodzi! Kolejny sprawdzian Impelek - turniej w Szamotułach

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |