Formoza Challenge w Ustce!

Cykl biegów sygnowanych nazwą i udziałem elitarnej morskiej jednostki komandosów zawita do Ustki!

Mirinda „Rinny” Carfrae i Timothy „TO” O’Donnell wystartują w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia

To już oficjalne - dwukrotna mistrzyni świata na dystansie IRONMAN oraz jeden z najbardziej utytułowanych zawodników na świecie wystartują w tegorocznej edycji Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Stoch, Kubacki i Hula - mistrzowie olimpijscy na majowych targach sportowych Go Active Show

To wydarzenie absolutnie bez precedensu. Trzej najlepsi polscy skoczkowie narciarscy ubiegłego sezonu, na czele ze zdobywcą Pucharu Świata i mistrzem olimpijskim z Pjongczangu - Kamilem Stochem poprowadzą wyjątkowy trening dla wszystkich fanów.

Dieta, która pomoże nam zakwitnąć na wiosnę!

Zima jest trudnym okresem dla większości z nas. Dni są dosyć krótkie i chłodne, jesteśmy zniechęceni do aktywności fizycznej, a w sklepach ciężko o aromatyczne oraz smaczne owoce i warzywa.

Campanile partnerem hotelowym Runmageddonu

Ta współpraca dopiero się zaczyna, ale już zapowiada się bardzo obiecująco. W tym roku do grona partnerów Runmageddonu dołączył sieć hoteli Campanile.

Orły wzniosły się w powietrze

W rozegranym w sobotę 24 marca meczu pierwszej kolejki Topligi drużyna Warsaw Eagles, na wyjeździe, pokonała Husarię Szczecin 10:9.

Kwalifikacje do Polskiej Ligi Esportowej już w sobotę i niedzielę we Wrocławiu

Znamy już wszystkie formacje Counter Strike: Global Offensive, które wezmą udział w zamkniętym turnieju kwalifikacyjnym do sezonu Wiosna 2018.

Nie ma wygranej bez procentów

Jeszcze 5 lat temu zmagał się z rakiem z przerzutami do płuc. Dzisiaj zmaga się z przygotowaniami do Biegu Rzeźnika na dystansie 78 km. Sport zawsze był dla niego ważny, jednak najważniejszą rolę odegrał, gdy po chorobie Michał wracał do życia.

Mateusz Fudala zwycięzcą Mistrzostw Polski w futbolu stołowym w Kwidzynie

W najbardziej prestiżowej konkurencji Open Singles - jeden na jeden Mateusz Fudala pokonał Krzysztofa Warzechę z Chorzowa. Trzecie miejsce zajął Jakub Zienkiewicz, klubowy parter Mistrza Polski.

„Zbilansowana dieta, sport i badania kontrolne - to gwarancja dobrego zdrowia”

Damian Janikowski - zawodnik MMA, były zapaśnik, uczestnik i brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz szczęśliwy mąż i ojciec - opowiada o codziennej trosce o zdrowie oraz zdradza sekret doskonałej kondycji i sukcesów sportowych.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com