Jacek Jurecki / Michał Trela po Rajdzie Gdańsk 2016

Jacek Jurecki i Michał Trela po raz kolejny prezentowali doskonałe tempo i widowiskowy styl jazdy, ale 12. Rajd Gdańsk zakończył się dla nich pechowo.

Niestety, z powodu awarii skrzyni biegów w ich Citroenie, załogi zabrakło na mecie drugiej rundy RSMP 2016. Do tamtego momentu zajmowali doskonałe trzecie miejsce w mocno obsadzonej grupie 2WD i Klasie 4.    

Jacek Jurecki: „Niestety nie możemy się cieszyć z osiągnięcia mety, wyeliminowała nas awaria. Mamy jednak po tym weekendzie również powody do zadowolenia. Wypracowaliśmy dobre, równe tempo, które dało nam pozycję na podium w grupie i klasie. Myślę, że możliwości naszego samochodu wykorzystaliśmy w 100%, jak na nasze możliwości i doświadczenie. Citroen spisywał się bardzo dobrze, ale w pewnej chwili po prostu nie wytrzymał trudów tego rajdu, który był bardzo ciężki dla sprzętu, załóg i mechaników. Zwłaszcza na drugich przejazdach, gdzie jechaliśmy już w głębokich koleinach. Pech dopadł nas w niedaleko przed serwisem, ale nie było możliwości kontynuować jazdę.

Powrót na odcinki z luźną nawierzchnią dał nam wiele frajdy. Jazda na szutrze to zupełnie inna bajka. Mam nadzieję, że w przyszłym roku, też będziemy mogli zmierzyć się na szutrach. Odcinki były ciekawe i wymagające technicznie, a cały rajd bardzo sprawnie zorganizowany. Chętnie wrócę tutaj za rok.

Dziękujemy kibicom za wspaniałą atmosferę i doping, a naszym partnerom za zaufanie i szansę startu: BLACHDOM PLUS, ALBUD OKNA I DRZWI, IWONEXBUD, ASC, HOJA i MOTOWIZJA. Osobne podziękowania należą się całemu zespołowi i ekipie EVOTECH, za ciężką pracę.


fot. Tomasz Filipiak
fot. Tomasz FilipiakZobacz także:
Jacek Jurecki i Michał Trela walczą w Arłamowie o ważne punkty Jacek Jurecki i Michał Trela po Rajdzie Rzeszowskim Jacek Jurecki i Michał Trela zadebiutują w Rzeszowie w nowym samochodzie Jacek Jurecki i Michał Trela startują na szutrach Załoga Motowizji na podium w Rajdzie Świdnickim

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |