Jacek Jurecki i Michał Trela po Rajdzie Rzeszowskim

Meta tegorocznego Rajdu Rzeszowskiego miała wyjątkowy smak. Jacek Jurecki i Michał Trela debiutowali w ten weekend w Peugeocie 208 R2.

Kibice szybko przekonali się, jak dobrze Jacek czuje się w nowej rajdówce. Już na porannej pętli piątkowego etapu wygrali swój pierwszy odcinek specjalny w „ośce”. Tego dnia byli najszybsi na trzech próbach i toczyli zacięty pojedynek z Dariuszem Polońskim i Grzegorzem Doboszem. Dobre tempo utrzymywali nie tylko w stawce RSMP, ale także wśród załóg ERC. Niestety, dobre tempo przerwało dachowanie na szóstej próbie. 

Nie było pewne, czy uda się wrócić do drugiego etapu, ale doskonała praca mechaników EvoTech i pomoc wielu ludzi, sprawiła, że w sobotę załoga wróciła do rywalizacji w Rally2. Na sześciu zaplanowanych na sobotę odcinkach znów zaprezentowali doskonałe tempo, wygrywając w 2WD pierwszy przejazd OS Wysoka i trzykrotnie meldując się na podium. Rzeszowski więc z przygodami i mocnymi emocjami, ale z metą i dużym potencjałem na przyszłość.
Jacek Jurecki: 

„W tym roku nie udało się wrócić z Rzeszowa z Pucharami, ale meta dała tyle samo satysfakcji. Wiedzieliśmy, że będzie to bardzo trudny weekend, ale daliśmy z siebie naprawdę wszystko. Szybko złapaliśmy rytm z nowym samochodem i dawało to efekty. Niestety przygoda przekreśliła szanse na wynik. Moment był trudny, ale wspólnie z zespołem podjęliśmy decyzję, że walczymy dalej. 

To, że jesteśmy na mecie jest ogromną zasługą ciężkiej pracy całej ekipy EVOTECH i ogromnej rzeszy ludzi. Pomogły nam między innymi ekipy Rallylab, Witek Motorsport, Bartek Grzybek i Wojtek Pischinger. Nie sposób wymienić wszystkich, ale bardzo wszystkim dziękujemy.

Ten weekend, mimo wszystko, przyniósł nam dużo pozytywnych emocji, a Peugeot i my pokazaliśmy potencjał. Niesamowita atmosfera, tłumy kibiców i jedne z najlepszych odcinków w Polsce - to na pewno zapamiętamy z Rajdu Rzeszowskiego 2016.   
Nie udało by się to, gdyby nie wsparcie naszych partnerów - BLACHDOM PLUS, ALBUD OKNA I DRZWI, IWONEXBUD, PEUGEOT MAGURKA, ENERGOSYSTEM, ASC, HOJA, POKRYCIA DACHOWE PNIOK i MOTOWIZJA.”


fot. Łukasz Kos
fot. Łukasz Kos

fot. Łukasz Kos
fot. Łukasz Kos

fot. Łukasz Kos
fot. Łukasz Kos

fot. Janusz Boruta
fot. Janusz BorutaZobacz także:
Jacek Jurecki i Michał Trela walczą w Arłamowie o ważne punkty Marcin Górny i Zbigniew Cieślar walczą w stawce Rajdu Rzeszowskiego Jacek Jurecki i Michał Trela zadebiutują w Rzeszowie w nowym samochodzie Rajd Rzeszowski: Musz i Zygmunt na trasach Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski! Subaru Poland Rally Team przed Rajdem Rzeszowskim

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |