Jacek Jurecki i Michał Trela walczą w Arłamowie o ważne punkty

Jacek Jurecki i Michał...
Tytuły za sezon 2016 w znacznej części zostały już rozdane, ale w Rajdzie Arłamów, ostatniej tegorocznej rundzie, zostało jeszcze kilka bardzo ważnych punktów do zdobycia.

Wśród załóg, które powalczą o te punkty są Jacek Jurecki i Michał Trela. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w Klasie 4, ale dobrym wynikiem w Arłamowie, mogą w sezonie 2016 stanąć na podium. 

Mimo słabej frekwencji w całym rajdzie, grupa 2WD zapowiada się silna i dodatkowo wzmocniona przez tegorocznych Mistrzów Polski. Peugeot 208 VTi duetu Jurecki /  Trela będzie jednym z pięciu takich rajdówek, które będą rywalizować w ten weekend. Walka zapowiada się zacięta.  

Jacek Jurecki: 

„Sezon już powoli się kończy, bo ruszamy dziś na odcinki ostatniego rajdu RSMP 2016. Dziękuje naszym partnerom BLACHDOM PLUS, IRECO MOTORSPORT, ALBUD OKNA I DRZWI, IWONEXBUD, ENERGOSYSTEM, ASC, HOJA, POKRYCIA DACHOWE PNIOK, MOTOWIZJA i ekipie EVOTECH, że start w Arłamowie doszedł do skutku.

Tak się złożyło, że będzie to nietypowa runda. Szkoda, że zabraknie części załóg, bo na pewno emocje byłyby większe, ale dla nas priorytety i plan na ten weekend pozostają takie same. Nadal mamy szansę na dobry wynik w naszej klasie i zrobimy wszystko, żeby tą szansę wykorzystać. Chcemy też dobrze zaprezentować się kibicom i w taki sposób za cały sezon. 

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tegoroczną trasą i myślę, że będę się bardzo dobrze czuł w tej charakterystyce odcinków. Zapowiada się, że oprócz rywali będziemy musieli zmierzyć się z trudną pogodą, ale warunki dla wszystkich będą takie same. Do „ośki” dołączają Grzegorz Grzyb i Robert Hundla, więc w Klasie 4, na pewno będzie w ten weekend ciekawie. Stawka jest duża, więc nie pozostaje nic, jak walczyć i dać z siebie wszystko.”  


fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus Photography

fot. Rozmus Photography
fot. Rozmus PhotographyZobacz także:
Marcin Górny i Zbigniew Cieślar podsumowują 3. Rajd Arłamów Marcin Górny i Zbigniew Cieślar pozytywnie nastawieni przed ostatnią odsłoną sezonu 2016 Jacek Jurecki i Michał Trela po Rajdzie Rzeszowskim Jacek Jurecki i Michał Trela zadebiutują w Rzeszowie w nowym samochodzie Jacek Jurecki / Michał Trela po Rajdzie Gdańsk 2016

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |