Jacek Jurecki i Michał Trela wracają do walki w 2WD

Po nieobecności na Puławach, w ten weekend kibice znów będą mogli zobaczyć na odcinkach jazdę duetu Jurecki / Trela. Będzie to dla nich okazja do drugiego startu w Peugeocie 208 R2.

Już podczas swojego debiutu w nowej rajdówce, w Rzeszowie pokazali doskonałe tempo, więc na trasach w Polanicy ich walka, wśród samochodów napędzanych na przednią oś, zapowiada się równie ciekawie. 

50. Rajd Dolnośląski to łącznie dwanaście odcinków o łącznej długości 160 km, rozplanowanych na dwa dni rywalizacji i doskonałych sportowych emocji.

Jacek Jurecki: 

„Chociaż nasza przerwa była krótka, to cieszę się, że już możemy wrócić na odcinki. Z Rajdem Dolnośląskim będę miał szansę zmierzy się piąty raz. Wyjeżdżaliśmy stąd w różnych nastrojach, nie zawsze pozytywnych, ale bardzo chętnie tutaj wracam. Czeka duże wyzwanie, ale jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Cieszę się z powrotu za kierownicę Peugeota, bo każdy kilometr to nie tylko nauka, ale i ogromna frajda. 

Dziękuje naszym partnerom Blachdom Plus, Albud Okna i Drzwi, Iwonexbud, , Energosystem, ASC, Hoja, Pokrycia Dachowe Pniok I Motowizja , za tą kolejną szansę. Chcemy i musimy przywieźć stąd możliwie jak najwięcej punktów. Darek Poloński ma w tym sezonie imponującą passę zwycięstw, ale postaramy się w ten weekend dotrzymać mu kroku. Za obsługę naszej rajdówki odpowiada tradycyjnie ekipa EvoTech.”

Michał Trela: 

”Przed nami bardzo wymagające i trudne technicznie odcinki. Do tego, wygląda, na to, że będziemy walczyć przy zmiennej pogodzi, w deszczu, a może i śniegu. To wszystko zapowiada dla nas pracowity weekend, ale jest gwarancją prawdziwych sportowych emocji. Mam nadzieję, że będziemy mieli w to swój ważny wkład i w pozytywnych nastrojach, szerzej podsumujemy ten weekend. Tym czasem zapraszam wszystkich do śledzenia rywalizacji Rajdu Dolnośląskiego.” 


fot. Tomasz Filipiak
fot. Tomasz Filipiak

fot. Tomasz Filipiak
fot. Tomasz Filipiak

fot. Tomasz Filipiak
fot. Tomasz Filipiak

fot. Tomasz Filipiak
fot. Tomasz FilipiakZobacz także:
Rafał Kręcioch i Tomasz Borko z kolejnym zwycięstwem w Klasie 4F Marcin Górny i Zbigniew Cieślar podsumowują Rajd Nadwiślański Kręcioch i Borko otwierają stawkę Klasy 4F Rajdu Nadwiślańskiego Marcin Górny i Zbigniew Cieślar w stawce Rajdu Nadwiślańskiego Jacek Jurecki i Michał Trela na Wiśle w nowej rajdówce

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |