Jacek Jurecki i Michał Trela zadebiutują w Rzeszowie w nowym samochodzie

Jacek Jurecki i Michał...
Jacek Jurecki i Michał Trela przygotowali dla kibiców na najbliższy weekend nie lada niespodziankę. Załoga podczas 25. Rajdu Rzeszowskiego wystartuje po raz pierwszy w Peugeocie 208 R2.

Tym samochodem zadebiutują nie tylko w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, ale również w mocnej stawce zawodników zgłoszonych do Mistrzostw Europy. Organizatorzy przygotowali trzynaście odcinków specjalnych o łącznej długości prawie 215 km. Zapraszamy w ten weekend do Rzeszowa. Trzymajcie kciuki za Jacka i Michała.

Jacek Jurecki:

„Start w Peugeocie 208 marzył nam się od dawna i dzięki naszym partnerom doczekaliśmy tej chwili. Mam nadzieję, że zrobiliśmy kibicom dużą niespodziankę, zwłaszcza, że stanie się to w Rajdzie Rzeszowskim, który przyciągnął do Polski czołówkę Mistrzostw Europy. 

Mamy mocnych rywali, ale jesteśmy dobrze przygotowani i chcemy pokazać dobre tempo. Mieliśmy okazję pojeździć na testach i była to ogromna przyjemność. Moc 208-ki jest zbliżona do Fiesty, czy C2, ale praca zawieszenia i trakcja, daje ogromne możliwości. 
W ten weekend dołącza do naszych partnerów PEUGEOT MAGURKA, ale nie zabraknie również barw firm BLACHDOM PLUS, ALBUD OKNA I DRZWI, IWONEXBUD, ENERGOSYSTEM, ASC, HOJA, POKRYCIA DACHOWE SYLWESTER PNIOK i MOTOWIZJA. Obsługa naszej rajdówki będzie się zajmować oczywiście ekipa EVOTECH. Do zobaczenia na odcinkach!”


fot. Jarek Farana
fot. Jarek Farana

fot. Jarek Farana
fot. Jarek Farana

fot. Jarek Farana
fot. Jarek FaranaZobacz także:
Jacek Jurecki i Michał Trela walczą w Arłamowie o ważne punkty Jacek Jurecki i Michał Trela po Rajdzie Rzeszowskim Marcin Górny i Zbigniew Cieślar walczą w stawce Rajdu Rzeszowskiego Rajd Rzeszowski: Musz i Zygmunt na trasach Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski! Subaru Poland Rally Team przed Rajdem Rzeszowskim

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |