Jacek Kiełb zawodnikiem Korony Kielce!

Jacek Kiełb zawodnikiem...
Jacek Kiełb znowu został piłkarzem Korony Kielce! Popularny "Ryba" podpisał dzisiaj dwuletni kontrakt z naszym klubem. Jackowi życzymy samych udanych występów w żółto-czerwonych barwach!

Kiełb z Koroną związał się po raz pierwszy w 2006 roku, kiedy jako zaledwie 18-letni piłkarz przyszedł do Kielc z Pogoni Siedlce. Kluczową rolę w kieleckim zespole zaczął odgrywać w 2008 roku, kiedy klub został zdegradowany do I ligi. To między innymi dzięki świetnej grze Kiełba wróciliśmy do ekstraklasy.

W 2010 roku Kiełb przeszedł do Lecha Poznań, gdzie pomimo kilku kapitalnych występów w Lidze Europy, ostatecznie nie przebił się do podstawowego składu Kolejorza. Dlatego też w sezonie 2011/2012 był wypożyczony do Korony, a w 2012/2013 do Polonii Warszawa. W 2013 roku "Ryba" ponownie wrócił do Kielc, gdzie grał aż do końca sezonu 2014/2015. Kiełb ogólnie w żółto-czerwonych barwach rozegrał 155 spotkania, w których strzelił 31 bramek.

Przez ostatni rok "Ryba" grał w Śląsku Wrocław, w którym w sumie w ekstraklasie, Lidze Europy i Pucharze Polski zaliczył 32 występy i strzelił 4 gole. 
Zobacz także:
LOTTO Ekstraklasa: Górnik gromi Koronę! Dani Abalo piłkarzem Korony Kielce! Mariusz Rybicki wypożyczony do Miedzi z Korony Kielce LOTTO Ekstraklasa: zwycięstwo Korony na otwarcie 7. kolejki Miguel Palanca Fernandez piłkarzem Korony Kielce!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |