Jakub Bąk zawodnikiem Drutex-Bytovii

Jakub Bąk zawodnikiem...
Jakub Bąk w obecności prezesa klubu Janusza Wiczkowskiego podpisał kontrakt z Drutex-Bytovią. Były zawodnik Wisły Płock przez najbliższy rok będzie reprezentować czarno-biało-czerwone barwy.

23-letni zawodnik ma za sobą 55 występów w ekstraklasie, gdzie zdobył 4 gole. - To kolejny ruch w kierunku wzmocnienia środka pola - mówi menedżer klubu Rafał Gierszewski.

Jakub Bąk pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Orłach Rzeszów skąd trafił do miejscowej Stali. Potem przeszedł do juniorów Ruchu Chorzów. Z kolei od wiosny sezonu 2009/10 reprezentował Koronę Kielce w Młodej Ekstraklasie. W tym samym klubie zadebiutował w dorosłej ekstraklasie. W dwóch sezonach zaliczył 7 spotkań. Pierwszy mecz w najwyższej lidze rozgrywkowej w kraju zagrał 5.03.2011 r. w meczu z Widzewem Łódź.

W sezonie 2012/13 był zawodnikiem pierwszoligowego GKS Tychy. Po sezonie trafił do Szczecina, gdzie w dwóch sezonach wystąpił w 48 spotkaniach. W sezonie 2014/15 ponownie grał w Tychach. Zagrał nawet mecz w Bytowie, który zakończył się wynikiem 1:1. Ostatni sezon spędził w Płocku, z którą wywalczył awans do ekstraklasy. Zagrał w dwóch meczach przeciwko Drutex-Bytovii. Łącznie w Wiśle zagrał w 21 oficjalnych spotkaniach. Ostatni raz zagrał 28.03. Na początku czerwca wygasła jego umowa z Nafciarzami.

- Rozmawiał ze mną trener Tomasz Kafarski proponując grę w klubie, który stawia przed sobą cele. Jestem ambitnym człowiekiem, więc skorzystałem z dobrej oferty - mówi nowy zawodnik Drutex-Bytovii.
Zobacz także:
Fran Gonzalez zawodnikiem Drutex-Bytovii Fran Gonzalez na testach w Drutex-Bytovii Omar Monterde otrzymał zgodę na testy w Wiśle Kraków Jakub Wilk zawodnikiem Drutex-Bytovii Filip Modelski zawodnikiem Drutex-Bytovii Puchar Polski: Drutex-Bytovia pokonuje Arkę

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |