Jakub Głuszak: Poprzedni sezon wiele mnie nauczył

Jakub Głuszak: Poprzedni...
Jakub Głuszak, trener Chemika Police o nowej roli w drużynie.

Chemik za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Jurijem Mariczewem. Stanowisko pierwszego trenera objął Jakub Głuszak. 

- O całej sprawie dowiedziałem się całkiem niedawno. Na początku byłem zmieszany, musiałem się zastanowić. Po przemyśleniu stwierdziłem, że warto spróbować. Skoro tak dobrze pracowało nam się w tamtym sezonie, to dlaczego tego nie kontynuować? Cieszę się z nowej roli, ale od początku pozostaję skoncentrowany, bo dużo pracy przed nami - mówi. 

W poprzednim sezonie Jakub Głuszak zastąpił na stanowisku Giuseppe Cuccariniego. Wygrał mistrzostwo i Puchar Polski. 

- Doświadczenie z poprzedniego sezonu na pewno będzie procentować. Może nie byłem pierwszym trenerem w wielu meczach, ale większość z nich była bardzo ważna, o dużą stawkę. Teraz przede mną i całym sztabem nowe wyzwania. Musimy przygotować zespół od samego początku. Od pierwszego meczu to my będziemy rozliczani za osiągane wyniki, dlatego na pewno mamy na sobie większą odpowiedzialność - dodaje. 

Cały wywiad z trenerem Głuszakiem dostępny jest w Chemik Police TV.


Zobacz także:
Berenika Tomsia: Telefon z propozycją Berenika Tomsia siatkarką Chemika Police Izabela Bełcik: Równy rozkład ataku Liga Mistrzyń: trzecie zwycięstwo Chemika! Liga Mistrzyń: Chemik wygrywa z Imoco Volley po tie-breaku! Aleksandra Jagieło: Hala jest typowo włoska

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |