Jakub Wawrzyniak wrócił do treningów z Lechią Gdańsk

Jakub Wawrzyniak wrócił...
W poniedziałek treningi z pierwszym zespołem Lechii Gdańsk wznowił Jakub Wawrzyniak, który wrócił do Gdańska po urlopie po turnieju Euro 2016 we Francji.

- Cieszę się, że dołączyłem do kolegów i mogę przygotowywać się do pierwszego meczu w nowym sezonie Ekstraklasy - przyznał obrońca Biało-Zielonych.

Wawrzyniak wraz z reprezentacją Polski uczestniczył w turnieju finałowym mistrzostw Europy, który odbył się we Francji. Biało-Czerwoni doszli w nim do ćwierćfinału, w którym odpadli z późniejszym mistrzem Starego Kontynentu - Portugalią. Po zakończeniu udziału Polaków w Euro 2016 Wawrzyniak, wraz z drugim piłkarzem Lechii w reprezentacji Polski Sławomirem Peszką, otrzymali od trenera Piotra Nowaka czas na urlop.

W poniedziałek Wawrzyniak wznowił treningi z Lechią i przygotowuje się z drużyną do nowego sezonu Ekstraklasy, który rozpoczyna się w piątek. Tego dnia Biało-Zieloni zmierzą się z Wisłą Płock.

- Cieszę się, że dołączyłem do kolegów i mogę przygotowywać się do naszego pierwszego meczu w nowych rozgrywkach - przyznał Wawrzyniak. - Liczę, że w nowym sezonie dostarczymy naszym kibicom mnóstwo emocji, a przede wszystkim osiągniemy sukces, na który wszyscy w Gdańsku tak bardzo czekamy. 
Zobacz także:
Mateusz Lewandowski od 1 lipca w Lechii Gdańsk Lechia Gdańsk i klinika Swissmed zadbają o serca kibiców Janusz Melaniuk dyrektorem sportowym Lechii Gdańsk Ariel Borysiuk zagra w Lechii Gdańsk Sparing: siedem bramek w Belek, Lechia wygrywa z Terekiem Plan zimowych przygotowań Lechii Gdańsk

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |