Jelena Blagojević: Potrzebowałyśmy tego zwycięstwa

Jelena Blagojević:...
Jelena Blagojević po spotkaniu z Polskim Cukrem Muszynianką Enea, które Chemik Police wygrał 3:0.

Policzanki miały za sobą bardzo długą podróż. Planowo powinny jechać 11 godzin, jednak z powodu złej pogody i korków do Muszyny dotarły po 14 godzinach.

- To była naprawdę dłuuuga droga. Niby jesteśmy przyzwyczajone do podróży, ale 14 godzin to dla mnie sporo. Cieszę się, że mamy za sobą wyjazdy do Rzeszowa i Muszyny. Z obu meczów wracałyśmy zwycięskie, dla mnie to najważniejsze - mówi „Jelonka”.

Chemik pewnie wygrał 3:0. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:9, jednak później było już tylko trudniej.

- Dobrze weszłyśmy w mecz. Trenerzy w trakcie odpraw taktycznych pokazali nam, jak wykorzystywać słabości przeciwniczek. Początkowo wychodziło nam prawie wszystko. Rozsądnie zagrywałyśmy, odpowiednio funkcjonował system blok-obrona. Pierwsze dwa sety poszły błyskawicznie. W trzecim było dużo trudniej, bo Muszyna zaryzykowała w zagrywce i zaczęła trafiać. Musiałyśmy odrabiać straty. Udało nam się dzięki kilku blokom z rzędu. Dodało nam to animuszu, podcięło skrzydła rywalek i wygrałyśmy 3:0 - opowiada.

Blagojević została uznana MVP spotkania. Przyjmująca zdobyła 12 punktów. To pierwsze MVP „Blago” w barwach Chemika.

- Potrzebowałyśmy tego zwycięstwa. Po meczu Ligi Mistrzyń dobrze jest zagrać solidne spotkanie i wygrać. 
Cieszę się, że pomogłam drużynie. Chętnie poopowiadałabym, jak dobre spotkanie zagrałam, ale Radek (Radosław Anioł, dyrektor zarządzający dop. red.) woła nas na kolację, więc muszę uciekać - żartobliwie ucieła Blagojević.


Zobacz także:
Berenika Tomsia: Telefon z propozycją Berenika Tomsia siatkarką Chemika Police ORLEN Liga: ŁKS Commercecon za mocny dla Legionovii ORLEN Liga: Atom Trefl wywalcza punkt w konfrontacji z Grot Budowlanymi! ORLEN Liga: Developres zwycięża z KSZO Izabela Bełcik: Równy rozkład ataku

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |