Jelena Blagojević: Stefi poleciła mi Chemik

Jelena Blagojević: Stefi...
Jelena Blagojević, nowa siatkarka Chemika Police, opowiada o przenosinach do Polski.

W poprzednim sezonie występowała w tureckim Trabzon İdmanocağı, z którym doszła do finału Pucharu Challenge. W bieżących rozgrywkach postanowiła spróbować swoich sił w Orlen Lidze.

- Kiedy menadżer powiedział mi, że jest szansa przenosin do Polski, to bardzo się ucieszyłam. Potem dodał, że mówi o Chemiku Police. Początkowo nie mogłam uwierzyć, ale to okazało się realne. Zagram w bardzo dużym, silnym klubie, posiadającym świetne zawodniczki. Już nie mogę się doczekać - mówi.

W ciągu ostatnich lat w barwach mistrza Polski występowało kilka zawodniczek z Serbii. Aktualny kontrakt z naszym zespołem ma Stefana Veljković.

- Grałam ze Stefaną w reprezentacji Serbii, znamy się. Przed podpisaniem kontraktu zadzwoniłam do niej, aby dowiedzieć się, jakie są jej odczucia. Wypowiedziała się o klubie w samych superlatywach i nie ukrywam, że rekomendacja Stefi była ważnym czynnikiem przy podjęciu ostatecznej decyzji - dodaje.

Kilka tygodni temu przypomnieliśmy jedno z zagrań Jeleny, dzięki któremu we Włoszech zyskała pseudonim „Zlatan Ibrahimović”.

- To było bardzo ważne spotkanie i równie ważny moment seta. Nie ukrywam, miałam sporo szczęścia, ale najważniejsze, że udało się zdobyć punkt. Lubię oglądać piłkę nożną, być może trochę podpatrzyłam? - z uśmiechem pyta Blagojević.

Jelena przyjechała do Szczecina czternastego sierpnia i dzień później, razem z resztą siatkarek, rozpoczęła okres przygotowawczy.


Zobacz także:
Berenika Tomsia: Telefon z propozycją Berenika Tomsia siatkarką Chemika Police Izabela Bełcik: Równy rozkład ataku Liga Mistrzyń: trzecie zwycięstwo Chemika! Liga Mistrzyń: Chemik wygrywa z Imoco Volley po tie-breaku! Aleksandra Jagieło: Hala jest typowo włoska

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |