Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow dziś na żywo w Eleven Sports!

Jerzy Janowicz - Grigor...
Już dziś w Eleven Sports będzie można zobaczyć starcie Jerzego Janowicza z Grigorem Dimitrowem podczas tenisowego turnieju 2017 Garanti Koza Sofia Open! Zwycięzca spotkania awansuje do ćwierćfinału.

Polskiego zawodnika czeka bardzo trudne zadanie, bo Bułgar w styczniu sprawił niespodziankę docierając aż do półfinału wielkoszlemowego Australian Open. Obaj tenisiści grali dotąd ze sobą dwukrotnie. W 2014 roku w Cincinnati zwyciężył Janowicz, a w 2015 w Rzymie górą był Dimitrow.

Mecz Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow będzie pierwszym pojedynkiem dzisiejszej sesji wieczornej, która rozpocznie się nie wcześniej niż o godzinie 17:00.

Podczas imprezy w Sofii można oglądać także innych zawodników znanych z występów w międzynarodowych turniejach. Do najlepszej ósemki awansowali m.in. broniący tytułu Hiszpan Roberto Bautista Agut i rozstawiony z numerem 2. Belg David Goffin.

2017 Garanti Koza Sofia Open w ELEVEN SPORTS:

czwartek, 9 lutego, Eleven Sports (transmisja trwa od godz. 11:00)

piątek, 10 lutego, od godz. 11:00, Eleven Sports
piątek, 10 lutego, od godz. 17:00, Eleven Extra

sobota, 11 lutego, od godz. 13:00, Eleven Sports
sobota, 11 lutego, od godz. 17:00, Eleven Extra

niedziela, 12 lutego, od godz. 14:00, Eleven Extra (finał debla)
niedziela, 12 lutego, od godz. 16:20, Eleven (finał singla)
Zobacz także:
ATP Challenger Bergamo: Janowicz zwycięzcą! Weekend w kanałach Eleven Sports: 24-27 lutego Finał Pucharu Ligi Angielskiej w Eleven Sports Weekend w kanałach Eleven Sports: 17-20 lutego Cage Warriors Fighting Championship w Eleven Sports ATP Sofia: Dimitrow zwycięzcą

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |