Jerzy Mróz: Memoriał wraca do Krakowa

Jerzy Mróz: Memoriał...
XIV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera odbędzie się w TAURON Arenie Kraków! Władze Krakowa podpisały umowę organizacyjną z prezesem Fundacji Huberta Jerzego Wagnera.

Podczas konferencji prasowej pojawiło się również sporo informacji dotyczących biletów. Będą one w wyjątkowo przystępnych cenach - od 40 do 140 złotych za cały dzień (dwa mecze). Sprzedaż rusza w przyszłym tygodniu na portalu www.Abilet.pl. Co ciekawe - każdy kibic, będzie miał wpływ na to, jak wejściówka będzie wyglądała. Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Memoriał będzie jedną z zaledwie trzech okazji w tym roku, aby zobaczyć naszą reprezentację w Polsce. Odbędzie się w dniach 17-19 maja z udziałem reprezentacji: Belgii, Bułgarii, Polski i Serbii.

Katarzyna Król - zastępca Prezydenta Krakowa ds. Edukacji i Sportu:

Kraków w nowy rok wszedł z hasłem "Królujemy w sporcie". Gościmy wielką siatkówkę - jest to ostatni sprawdzian przed turniejem kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich. Nasi Mistrzowie odlecą po Memoriale z Krakowa do Japonii. Wierzymy, że ten i przyszły rok będzie bogaty w siatkarskie emocje w Krakowie.

Jerzy Mróz - prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera:

W Polskim Związku Piłki Siatkowej poproszono mnie, aby zorganizować naszej kadrze 20 maja o 10:00 pożegnanie naszej kadry, która odleci wówczas do Tokio. Bardzo bym chciał, żeby pojawiło się jak najwięcej kibiców i abyśmy tłumnie pożegnali naszych Mistrzów Świata. Wracamy do Krakowa, bo Kraków sportem stoi. Macie najpiękniejszą halę w Europie, jeśli nie na świecie. 

Grzegorz Wagner: 

Cieszę się, że kolejny raz Memoriał trafił do Krakowa. Cieszę się też, że umowa z Jurkiem Mrozem nadal jest aktualna. Na początku powiedziałem: "zgadzam się na Memoriał, ale pod warunkiem, że będzie na najwyższym poziomie". Z roku na rok jest jeszcze lepiej. Myślę, że to jedyny turniej, który utrzymał swoją formułę i wierzę, że będzie tak zawsze.

Krzysztof Kowal - dyrektor ZIS w Krakowie:

Mam nadzieję, że będzie to Memoriał równie udany, co dwa lata temu. Wszystko wyszło znakomicie. Bardzo się cieszę, że wracamy z tą imprezą do Krakowa. Po Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej, teraz - królować będzie siatkówka. Dowiedliśmy, że nasza hala jest najpiękniejsza i najlepsza. Zapraszam i mam nadzieję, że po turnieju będziemy mogli powiedzieć, że Kraków jest szczęśliwy, a następnym wydarzeniem będzie awans naszych siatkarzy do Igrzysk Olimpijskich.

Paweł Papke - prezes PZPS:

W tym roku stosunkowo rzadko możemy oglądać Mistrzów Świata w Polsce. Dlatego tym bardziej zapraszam do udziału w XIV Memoriale. Jak zawsze Fundacja Huberta Jerzego Wagnera doskonale przygotowuje ten 3-dniowy spektakl. Co roku w Krakowie odbywają się najważniejsze siatkarskie wydarzenia. Hala jest pełna fajnych, głośnych kibiców. Którzy kulturalnie i głośno dopingują. Naszym zawodnikom - wiem to od nich - znakomicie gra się w TAURON Arenie Kraków. Pomoc kibiców jest bardzo potrzebna. Ta mała częstotliwość grania powinna zmotywować fanów, aby wzięli udział w tym wydarzeniu.
Zobacz także:
Memoriał Wagnera: pewne zwycięstwo Bułgarów Mateusz Mika: Nasza gra wygląda coraz lepiej Bartosz Kurek: Mam nadzieję, że los będzie dla nas łaskawy Michał Kubiak: Zagraliśmy lepiej niż z Bułgarią Wiktor Josifow: Jesteśmy usatysfakcjonowani Stephane Antiga: Mamy nad czym pracować

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |