Joshua Franco vs Victor Pasillas na żywo wyłącznie w Fightklubie

Joshua Franco vs Victor...
Jeden z najwyżej notowanych amerykańskich bokserów wagi koguciej, Joshua Franco, w swojej dziewiątej zawodowej walce zmierzy się w Belasco Theater w Los Angeles z Victorem Pasillasem.

Pojedynek ten w nocy z piątku na sobotę o 4.00 na żywo wyłącznie w Fightklubie!

Franco przez wielu pięściarskich ekspertów uznawany jest za jednego z najzdolniejszych bokserów świata w najlżejszych kategoriach wagowych. Amerykanin choć ma dopiero 21 lat nie bez kozery dorobił się już przydomka „El Profesor”, jak na swój wiek walczy bowiem bardzo dojrzale i nienagannie technicznie. W swojej krótkiej karierze ośmiokrotnie pojawiał się w ringu i wszystkie starcia rozstrzygał na swoją korzyść, połowę z nich kończąc przed czasem. W swoich ostatnich walkach nie dał większych szans o wiele bardziej doświadczonym Felipe Rivasowi i Bryanowi Bazanowi, w piątek w Los Angeles również będzie zdecydowanym faworytem. Pasillas nie wydaje się być bokserem, który realnie mógłby zagrozić wschodzącej gwieździe amerykańskiego boksu. Meksykanin w swoich ostatnich walkach musiał uznać wyższość Oscara Cantu i Juana Jimeneza. W pierwszym z tych starć bez powodzenia rywalizował o pas NABF Junior w wadze supermuszej, w drugim o tytuł WBC Continental Americas. Cały bilans jego kariery to osiem zwycięstw, sześć porażek i dwa remisy. Dla Latynosa pojedynek ten będzie kluczowy w perspektywie jego dalszej kariery – niespodziewana wygrana może szerzej otworzyć mu drzwi na bokserskie salony, porażka raczej zamknie je definitywnie. Z kolei dla Franco triumf w tym pojedynku to niejako obowiązek. Jeśli Amerykanin faktycznie jest tak zdolny jak sugerują media za Oceanem, nie powinien mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa i kontynuowaniem swojego marszu na pięściarskie szczyty.

Na gali w Belasco Theater na organizowanym przez Oscara De La Hoyę evencie zaplanowano jeszcze kilka równie interesująco zapowiadających się walk. W najciekawszych rękawice skrzyżują Hector Tanajara z Baltazarem Ramirezem w wadze lekkiej oraz David Mijares z Thomasem Herrerą w wadze superlekkiej.

Walka Joshua Franco vs Victor Pasillas w nocy z piątku na sobotę o godz. 4.00 na żywo wyłącznie w Fightklubie!
Zobacz także:
Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie Hard Knocks Fighting 53 w sobotni wieczór w Fightklubie Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie Trzy walki o mistrzostwo świata w najbliższy weekend na żywo wyłącznie w Fightklubie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |