Jovana Brakocević: Ani razu się nie poddałyśmy

Jovana Brakocević: Ani...
Jovana Brakocević komentuje spotkanie Chemik - Modena, które Włoszki zwyciężyły 3:1.

Modena pokazała w meczu charakter, kilkakrotnie odrabiając wysokie straty. 

- Najważniejsze w trakcie czwartkowego meczu było to, że nigdy się nie poddałyśmy. Nawet w trzecim secie, kiedy miałyśmy dużą stratę do rywalek, a one były na fali, i tak wierzyłyśmy w wygraną. Walczyłyśmy, wiedziałyśmy, że mamy szansę na zwycięstwo, więc w czwartym secie pokazałyśmy naszą siłę – mówi. 

Włoszki znakomicie prezentowały się w obronie, wielokrotnie podbijając silne ataki Chemika. 

- Musimy zrozumieć, że poza kilkoma zawodniczkami, nie jesteśmy wysokim zespołem. Dlatego pracujemy więcej w obronie. Konsekwentnie staramy się wyratować każdą możliwą piłkę. To jest nasza szansa, nasza możliwość na zwycięstwo – dodaje.

Modena nie najlepiej rozpoczęła rozgrywki ligowe i po kilku porażkach plasuje się w drugiej części tabeli. 

- Miałyśmy pewne problemy w lidze włoskiej, w sumie nie wiem nawet dlaczego. Udaje nam się je teraz przezwyciężać, co bardzo mnie cieszy. Dzień po dniu nasza gra wygląda lepiej. Jestem pozytywnie nastawiona i mam nadzieję, że w rozgrywkach ligowych zaprezentujemy się lepiej, tak, jak w meczu z Chemikiem - kończy.


Zobacz także:
Berenika Tomsia: Telefon z propozycją Berenika Tomsia siatkarką Chemika Police Izabela Bełcik: Równy rozkład ataku Liga Mistrzyń: trzecie zwycięstwo Chemika! Liga Mistrzyń: Chemik wygrywa z Imoco Volley po tie-breaku! Aleksandra Jagieło: Hala jest typowo włoska

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |