Judo Grand Slam w Abu Zabi na żywo wyłącznie w Fightklubie!

Judo Grand Slam w Abu Zabi...
W ostatni weekend października w Fightklubie jedne z najbardziej prestiżowych zawodów judo w całym sezonie.

Na tatami w Abu Zabi pojawi się niemal cała światowa czołówka, a w szranki z nimi stanie licznie reprezentowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich kadra Biało-Czerwonych. Transmisje z turnieju Judo Grand Slam od piątku do niedzieli (28-30 października) wyłącznie na naszej antenie!

Do zawodów w Abu Zabi zgłoszonych zostało 194 zawodników i zawodniczek z 34 krajów. Polskę w turnieju tym reprezentować będą: Karolina Pieńkowska (-52 kg), Karolina Tałach (-63 kg), Agata Ozdoba (-63 kg), Michał Bartusik (-66 kg), Patryk Wawrzyczek (-66 kg), Jakub Kubieniec (-81 kg) i Piotr Kuczera (-90 kg).

Polacy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wystawiają więc bardzo mocną kadrę, która walczyć powinna o kilka miejsc w ścisłej czołówce. Liczymy szczególnie na udane występy naszych reprezentantek, które w tym sezonie niejednokrotnie udowadniały już, że w turniejach Grand Prix i Grand Slam stać je nawet na pokonanie całej stawki. O medale będzie niezwykle trudno, w turnieju wystartuje bowiem bardzo wielu zawodników z najwyższej półki, Biało-Czerwoni z pewnością jednak postarają się o sprawienie niejednej niespodzianki, a o ich dobrej dyspozycji niech świadczy fakt, że podczas ostatniego Grand Prix w Zagrzebiu zdobyli oni aż pięć medali, w tym dwa z najcenniejszego kruszcu.

Niestety ze startu w imprezie w ostatniej chwili wycofać musiało się kilka naszych reprezentantek. Z powodu kontuzji z wyjazdu do Abu Zabi zrezygnowała Beata Pacut, w ZEA nie wystąpi też chora Arleta Podolak oraz Katarzyna Kłys - obie pierwotnie awizowane były do udziału w Grand Slam.

Podobnie jak na innych turniejach tego cyklu rywalizacja w Zjednoczonych Emiratach Arabskich rozłożona jest na trzy dni. W piątek o medale rywalizować będą kobiety w wagach do 48, 52 i 57 kilogramów oraz mężczyźni w kategoriach do 60 i 66 kilogramów. W sobotę panie w wagach do 63 i 70 kilogramów oraz panowie do 73 i 81 kilogramów. Ostatniego dnia na tatami zaprezentują się zaś judocy w najcięższych kategoriach - kobiety w wadze do 78 i powyżej 78 kilogramów oraz mężczyźni do 90, 100 i powyżej 100 kilogramów.

Transmisje z Grand Slam w Abu Zabi w ostatni weekend października wyłącznie w Fightklubie. W piątek i sobotę (28, 29 października) o godz. 15.00, a w niedzielę (30 października) o godz. 14.00.


Zobacz także:
Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie Joshua Franco vs Victor Pasillas na żywo wyłącznie w Fightklubie Hard Knocks Fighting 53 w sobotni wieczór w Fightklubie Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie Trzy walki o mistrzostwo świata w najbliższy weekend na żywo wyłącznie w Fightklubie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |