Mistrzostwa Europy Seniorów w Judo w 2017 roku w Polsce

W sobotę 10 grudnia w Atenach odbył się Kongres Europejskiej Unii Judo podczas którego przedstawiciele Polskiego Związku Judo zaprezentowali postęp prac organizacyjnych oraz logo największego europejskiego wydarzenia w tej dyscyplinie w 2017 roku.
Judo Grand Slam w Tokio na...

Judo Grand Slam w Tokio na żywo wyłącznie w Fightklubie

Ostatnie w tym roku kalendarzowym, niezwykle prestiżowe zawody rokrocznie gromadzące na starcie całą światową czołówkę.

Grand Slam w Abu Dhabi: Kuczera bez powodzenia w ostatnim dniu

Piotr Kuczera przegrał swoją jedyną walkę w grupie D w kategorii do 90 kg w trzecim, ostatnim dniu zawodów Judo Grand Slam w Abu Dhabi.

Grand Slam w Abu Dhabi: Ozdoba i Tałach na 7. miejscu

Agata Ozdoba i Karolina Tałach zajęły siódme miejsca w kategorii do 63 kg w drugim dniu zawodów Judo Grand Slam w Abu Dhabi.

Grand Slam w Abu Dhabi: piąte miejsce Pieńkowskiej!

Karolina Pieńkowska zajęła piąte miejsce w kategorii do 52 kg w pierwszym dniu zawodów Judo Grand Slam w Abu Dhabi.

Judo Grand Slam w Abu Zabi na żywo wyłącznie w Fightklubie!

W ostatni weekend października w Fightklubie jedne z najbardziej prestiżowych zawodów judo w całym sezonie.

Grand Prix w judo: Polska druga w klasyfikacji medalowej w Zagrzebiu!

Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w klasyfikacji medalowej zawodów Grand Prix w judo w Zagrzebiu! Polacy wywalczyli dwa złote, srebrny i dwa brązowe medale.

Grand Prix w Zagrzebiu: triumf Pieńkowskiej w kat. -52 kg!

Karolina Pieńkowska triumfowała w kategorii do 52 kg w pierwszym dniu zawodów Grand Prix w judo w Zagrzebiu.

Trzy dni zmagań w Judo Grand Prix w Zagrzebiu na żywo tylko w Fightklubie

265 zawodników i zawodniczek z czterech kontynentów i trzydziestu jeden krajów, w tym trzynaścioro reprezentantów Polski. Wszystko to od piątku do niedzieli w Fightklubie.

IO Rio 2016: Riner zwycięzcą kat. +100 kg w judo

Francuz Teddy Riner zdobył złoty medal w kategorii +100 kg w judo podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.