KROSS zaprezentuje modele z kolekcji 2017 podczas Mistrzostw Świata MTB

KROSS zaprezentuje modele z...
Najważniejsza impreza cross-country tego roku odbędzie 28.06-3.07 w Czechach, na odnowionej trasie w Novym Meście.

Polski producent rowerów Kross, który jest oficjalnym partnerem tego wydarzenia, będzie wspierał członków drużyny Kross Racing Team z Mają Włoszczowską i Fabianem Gigerem (Szwajcaria) na czele w walce o czołowe lokaty. Każdy fan będzie mógł odebrać darmowy pakiet kibica ze stanowiska KROSS by dopingować zawodników przez cały wyścig. Ponadto zostaną nieodpłatnie udostępnione rowery do testowania. W sobotę (2.07) od godz. 18:00 fani zaproszeni są na darmowe BBQ, podczas którego będzie można zdobyć autografy członków Kross Racing Team.

Pierwsze trzy rundy Pucharu Świata MTB są już za kolarzami - Cairns (Australia), Albstadt (Niemcy) oraz Le Bresse (Francja) dostarczyły dużo emocji, a zawodnikom KRT udało się zdobyć miejsca w top 5 rankingu elity kobiet i mężczyzn. Maja Włoszczowska, najbardziej utytułowana polska zawodniczka MTB już szykuje się na wyścig w Rio de Janeiro w sierpniu. Podczas Mistrzostw Świata w Novym Meście Kross zaprezentuje rower zawodniczki Rio LEVEL B+, stworzony specjalnie z myślą o rywalizacji w Brazylii. Maja, która w La Bresse zdobyła 5. miejsce, z dużą niecierpliwością oczekuje startu na Mistrzostwach Świata już za 2 tygodnie.

W elicie mężczyzn rywalizować będzie również Bartłomiej Wawak. Młody zawodnik zajął m.in. mocną, 6. pozycję podczas Mistrzostw Świata w Maratonie w 2014 roku. Fani mają również duże oczekiwania wobec nowego kolarza KRT - Fabiana Gigera. Ten utalentowany Szwajcar zdobył w tym roku srebrny medal podczas Mistrzostw Europy MTB. Uzyskał także dwukrotnie miejsca w top 10 podczas zawodów Pucharów Świata 2016.

Wszystkich zawodników łączy jedno: osiągnięcie jak najlepszych rezultatów podczas wyścigów PŚ, ale również zbliżających się Mistrzostw Świata MTB w Novym Meście. Dla Kross, bardzo ważne są opinie i wskazówki członków KRT, które są bezcenne podczas procesu tworzenia oraz udoskonalania nowych modeli. W związku z decyzją o wycofaniu się przedsiębiorstwa z corocznych targów Eurobike, Kross zdecydował o premierowym zaprezentowaniu nowej kolekcji 2017 już za 2 tygodnie w Czechach.

W sobotę (2.07) od 18:00 wszyscy kibice w Novym Mescie są zaproszeni na stanowisko Kross na darmowe BBQ, podczas którego zawodnicy Kross Racing Team będą odpowiadać na pytania fanów. Maja, Bartłomiej i Fabian będą opowiadali o startach w trwającym sezonie, udoskonalonym modelu startowym Level B+ oraz przygotowaniach na wyścig w Rio de Janeiro. Podczas wydarzenia 2 i 3 lipca każdy fan będzie mógł odebrać darmowy pakiet kibica - wszystko czego potrzeba, by wspierać Kross Racing Team.

Więcej o Kross Racing Team: http://www.krossracingteam.pl/

Śledź Kross Racing Team via:

Facebook: https://www.facebook.com/KrossRacingTeam/ 
Instagram: https://www.instagram.com/kross_racing_team


Zobacz także:
Wawak tuż za podium na Cyprze KROSS Racing Team trzecim najlepszym zespołem w światowym rankingu Film "Road 2 Rio" dostępny online! „Nie odpoczywamy” - Maja Włoszczowska poza sezonem Jolanda Neff dołącza do Kross Racing Team Maja Włoszczowska piąta na Pucharze Świata w Lenzerheide

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |