ORLEN Liga: trzysetowa...

ORLEN Liga: trzysetowa wygrana bydgoszczanek

KS Pałac Bydgoszcz po trzech setach pokonał drużynę Enea PTPS Piła w poniedziałkowym meczu 16. kolejki ORLEN Ligi.
ORLEN Liga: druga wygrana...

ORLEN Liga: druga wygrana Chemika

Chemik Police odniósł drugie zwycięstwo pokonując KS Pałac Bydgoszcz 3:1 w sobotnim meczu 2. kolejki ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: Polski Cukier lepszy od bydgoszczanek

Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna pokonał KS Pałac Bydgoszcz 3:1 w sobotnim meczu 1. kolejki ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: bydgoszczanki zagrają o 9. miejsce

KS Pałac Bydgoszcz zwyciężył z Developresem SkyRes Rzeszów 3:1 w decydującym meczu fazy play-out o miejsca 9-12 ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: Pałac wyrównuje stan rywalizacji z Developresem

KS Pałac Bydgoszcz wygrał w trzech setach w Rzeszowie z Developresem SkyRes i wyrównał stan rywalizacji na 1:1 w play-out o miejsca 9-12 ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: Developres wygrywa po tie-breaku z Pałacem

Developres SkyRes Rzeszów po tie-breaku pokonał KS Pałac Bydgoszcz w poniedziałkowym meczu 21. kolejki ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: trzy punkty Tauronu na otwarcie 20. kolejki

Siatkarki z Dąbrowy Górniczej pokonały KS Pałac Bydgoszcz 3:0 w piątkowym meczu 20. kolejki ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: wyjazdowe wygrane Pałacu i Polskiego Cukru

KS Pałac Bydgoszcz i Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna odniosły wyjazdowe zwycięstwa w poniedziałkowych meczach 19. kolejki ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: zwycięstwo Budowlanych w zaległym meczu 13. kolejki

Drużyna Budowlanych Łódź pokonała KS Pałac Bydgoszcz 3:1 w zaległym meczu 13. kolejki ORLEN Ligi.

ORLEN Liga: zwycięstwo PTPS-u w Bydgoszczy

Drużyna z Piły pokonała KS Pałac Bydgoszcz 3:1 w niedzielnym meczu 8. kolejki ORLEN Ligi.