Katarzyna Gajgał-Anioł: Jedna porażka i cel odjeżdża

Katarzyna Gajgał-Anioł:...
Katarzyna Gajgał-Anioł, środkowa Chemika Police, podsumowuje pierwszy mecz Pucharu Polski. Policzanki zwyciężyły Z ŁKS Commercecon Łódź i awansowały do ćwierćfinału.

- Dwa pierwsze sety zagrałyśmy bardzo dobrze, przeciwnik nie miał zbyt wiele do powiedzenia. W trzecim przytrafił nam się przestój, utkwiłyśmy w jednym ustawieniu. Koniec końców jednak udało nam się odrobić straty, zwyciężyłyśmy, jak przystało na mistrza Polski - mówi. 

Chemik w trzecim secie przegrywał już sześcioma punktami, jednak potrafił odrobić straty i zwyciężyć. 

- Nie straciłam nadziei. Jesteśmy taką drużyną, która jest w stanie przetrzymać rywalki w jednym ustawieniu. Jelonka trafiła kilka razy w polu zagrywki, wstąpiła w nas dodatkowa energia i zwyciężyłyśmy - dodaje. 

Puchar Polski nie toleruje słabszych dni. Gra się tylko jeden mecz, a porażka eliminuje z walki o tytuł. 

- W lidze można przegrać mecz, potem są rewanże, kolejne spotkania, jest szansa na odrobienie strat. W Pucharze Polski jedna porażka oznacza, że cel odjeżdża. Dlatego trzeba być dobrze przygotowanym do każdego pojedynku - kończy.

Cała rozmowa z "Misią" w formie wideo dostępna jest w Chemik Police TV.


Zobacz także:
Berenika Tomsia: Telefon z propozycją Berenika Tomsia siatkarką Chemika Police Izabela Bełcik: Równy rozkład ataku Liga Mistrzyń: trzecie zwycięstwo Chemika! Liga Mistrzyń: Chemik wygrywa z Imoco Volley po tie-breaku! Aleksandra Jagieło: Hala jest typowo włoska

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |