Katarzyna Konieczna ponownie w barwach wrocławskiego Impela

Katarzyna Konieczna...
Impel Wrocław buduje kadrę na kolejny sezon Orlen Ligi. W maju umowę przedłużyła Joanna Kaczor, dzisiaj klub poinformował o podpisaniu umowy z kolejną atakującą. Do Wrocławia wraca Katarzyna Konieczna.

Wrocławscy kibice oglądać duet Kaczor - Konieczna mogli już dwa sezony temu, kiedy to Impel Wrocław osiągnął najlepszy w historii tytuł - wicemistrza Polski. Po zakończeniu sezonu Katarzyna Konieczna przeniosła się do Tauron MKS Dąbrowa Górnicza. Ubiegły rok siatkarka poświęciła swojej rodzinie, decydując się na urlop macierzyński. Teraz powraca, by ponownie w biało-zielonych barwach walczyć na parkietach Orlen Ligi.

Katarzyna Konieczna to wielokrotna medalista Mistrzostw Polski. W swoim CV może pochwalić się grą dla PTPS Piła, czy PGE Atom Trefl Sopot. Z tą ostatnią drużyną świętowała swoje największe klubowe sukcesy. Oprócz tego na koncie atakującej jest ponad 30 występów w reprezentacji Polski, z którą zdobyła brązowy medal Letniej Uniwersjady w 2009 roku.

Z Kasią Konieczną pracowaliśmy przez dwa sezony i była to współpraca bardzo udana - w ostatnim sezonie zakończona medalem. Kasia została wtedy bohaterką półfinałów z drużyną z Sopotu. Powrót takiej zawodniczki do naszego klubu to także dowód na to, że przez te lata potrafiliśmy sobie wypracować dobrą markę. Jesteśmy w pełni profesjonalnym klubem, a to na pewno jedna z gwarancji dla zawodniczek - mówi Jacek Grabowski, Prezes Zarządu Impel Volleyball S.A.

Radości nie kryje sama zawodniczka, która dzięki grze w Impelu będzie miała szansę częściej spędzać swój wolny czas z rodziną.

Cztery lata temu rozpoczęłam swoją przygodę z Impelem Wrocław. Wtedy zakochałam się we Wrocławiu. Miasto i ludzie zafascynowali mnie do tego stopnia, że razem z mężem postanowiliśmy się osiedlić w stolicy Dolnego Śląska. Jeśli chodzi o klub - mam z nim związane tylko dobre wspomnienia - zarówno z mojej strony, jak i klubu wcześniejsza współpraca była bardzo udana. Cieszę się, że właśnie tu będę mogła reaktywować swoją siatkarską karierę - komentuje sprawę transferu Katarzyna Konieczna, atakująca Impel Wrocław.

Impel Wrocław jest coraz bliżej skompletowania zespołu na nowy sezon. Katarzyna Konieczna wraz z Joanną Kaczor stworzą duet atakujących wrocławskiej drużyny. W zespole z Dolnego Śląska zagrają również: Agata Sawicka, Magda Stasiak, Agnieszka Kąkolewska, Monika Ptak, Mich Hancock, Megan Courtney, Natalia Mędrzyk (Kurnikowska), Barbara Cembrzyńska, Aleksandra Sikorska oraz Andrea Kossanyiova.
Zobacz także:
Impelki wracają do Orbity - ćwierćfinał Pucharu Polski Aleksandra Sikorska odchodzi z Impela Wrocław ORLEN Liga: Budowlani wygrywają z Impelem ORLEN Liga: niespodzianka w Łodzi! Kolejny sprawdzian Impelek - turniej w Szamotułach Impel Wrocław otwiera się na region - niektóre mecze w Jelczu-Laskowicach

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |