Kibice PGE Ekstraligi razem na szczytny cel

Kibice PGE Ekstraligi razem...
Do końca listopada można licytować trzy unikalne plastrony Krystiana Pieszczka, Piotra Protasiewicza i Grigorija Laguty.

Trzydziestu kibicowskich Ambasadorów PGE Ekstraligi prowadzi wspólną akcję, której efektem ma być żużlowy cel charytatywny. Nie ma podziałów na kluby, ale jest rywalizacja o najwyższą cenę, bo wszystko zakończy się wspólnym prezentem gwiazdkowym.

PGE Ekstraliga przekazała trzy plastrony z PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi 2016 swoim kibicowskim Ambasadorom. Ci rywalizują o szczytny cel - w trzech grupach (ponad podziałami klubowymi) chcą zlicytować każdy z plastronów za jak największą kwotę, aby na koniec zjednoczyć środki i zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczyć na żużlowy cel charytatywny. - Na razie nie wiemy jeszcze komu kupimy prezent na Święta i czy to będzie jedna osoba, a może kilka, ale zjednoczyliśmy się w ramach różnych klubów i rywalizujemy o wygraną - mówi Justyna Szweda, kibicująca na co dzień beniaminkowi PGE Ekstraligi, Eko-Dir Włókniarzowi Częstochowa.

Dziesięcioosobowe grupy kibicowskich Ambasadorów realizują własne strategie dotyczące promocji sprzedażowej plastronów. Wszystko jest dokładnie przygotowane, a przeszkodą we współpracy nie są nawet odległości dzielące fanów. - Każdy z liderów danego teamu, otrzymał już plastron. Komunikujemy się przez Internet, rozpoczęliśmy aukcje tego samego dnia w trzech różnych zakątkach Polski, ale cel jest jeden: zebrać jak najwięcej pieniędzy, aby potem móc je spożytkować charytatywnie - dodaje kibicowska Ambasadorka PGE Ekstraligi z Zielonej Góry, Dominika Filipowicz.

Pomysł na aukcję zaproponowali sami kibice, których skupiła PGE Ekstraliga w ramach swojej akcji opatrzonej hasztagiem #AmbasadorPGEE. - To my jesteśmy organizatorami działań, my wymyślamy jak najlepiej zareklamować te plastrony, a na koniec również my ustalimy przeznaczenie kwoty, którą zsumujemy - dodaje Kamil Rychlicki, kibic z Grudziądza, który przewodzi grupie nazwanej TEAM PIESZCZEK, bowiem do niego i jego kolegów należy zadanie uzyskania jak najwyższej ceny za plastron triumfatora PGE IMME 2016, Krystiana Pieszczka, żużlowca MRGARDEN GKM.

Aby zabawa i rywalizacja kibicowskich Ambasadorów była jeszcze bardziej ciekawa, PGE Ekstraliga uhonoruje zwycięską grupę (czyli tę, której licytacja zakończy się najwyższą kwotą) specjalnymi zaproszeniami na jedne z majowych zawodów żużlowych.

Plastrony można licytować od kwoty 1 zł do końca listopada.
Zobacz także:
Żużlowcy PGE Ekstraligi w roli modeli Rosnąca popularność PGE Ekstraligi w nSport+. Ponad pół miliona widzów na trybunach Finałowy szał biletowy w Toruniu! Speedway w nc+: Wielka walka o finał PGE Ekstraligi Sportowy tydzień w nc+: Półfinały PGE Ekstraligi oraz turniej golfowy Omega European Masters

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |