Weekend zawodników Volkswagen Samochody Użytkowe MTB

Kolejny Puchar Świata MTB w Nove Mesto odbył się w miniony weekend. Katarzyna Solus-Miśkowicz zajęła 25. pozycję, Marek Konwa, dojechał do mety 27, a Jakub Zamroźniak uplasował się na 34. miejscu.

Firma SANTE głównym sponsorem Wyścigu Hubala

Głównym sponsorem 13. edycji Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Walk Majora Hubala została firma SANTE.

Polacy dają radę na Pucharze Świata w Albstadt

Katarzyna Solus-Miśkowicz zajęła 21. pozycję, a Marek Konwa szesnastą podczas zawodów Pucharu Świata w Albstadt.

Kampania edukacyjna "150 cm dla rowerzysty" nabiera tempa

To inicjatywa Stowarzyszenia Zdrowy Rower, mająca na celu uświadomienie kierowcom jak ważne jest utrzymanie odstępu 150 cm podczas wyprzedzania rowerzysty.

Udana majówka dla zawodników Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team

Katarzyna Solus-Miśkowicz, Marek Konwa, Jakub Zamroźniak, Piotr Kryński i Bogdan Czarnota mogą zaliczyć majówkę w Czechach do udanych.

Giro d'Italia: Wellens najlepszy w 4. etapie

Belg Tim Wellens z Lotto Fix All wygrał czwarty etap kolarskiego wyścigu Giro d'Italia.

Giro d'Italia: Viviani wygrywa 3. etap

Włoch Elia Viviani z ekipy Quick-Step Floors zwyciężył w trzecim etapie kolarskiego wyścigu Giro d'Italia.

Giro d'Italia: Dennis liderem po dwóch etapach

Australijczyk Rohan Dennis z BMC Racing Team jest liderem po dwóch etapach kolarskiego wyścigu Giro d'Italia.

KWK 2018: Maciejuk wygrywa wyścig, Bais ostatni etap

Triumfem Filipa Maciejuka (Reprezentacja Polski) zakończył się 35. Karpacki Wyścig Kurierów, którego ostatni etap prowadził z Tuchowa do Tarnowa.

Timo De Jong wygrywa etap do Nowego Sącza

Po ataku na ostatnich kilometrach zwycięstwo na 5. etapie Karpackiego Wyścigu Kurierów, z metą w Nowym Sączu, sięgnął Holender Timo De Jong (Destil Parkhotel Valkebnurg).