Rower na siłowni to nie to samo co w terenie!

Katarzyna Solus-Miśkowicz jest kolarką górską, która w zeszłym roku zakwalifikowała się na Igrzyska w Rio. Niedługo przed olimpijskimi zmaganiami Kasia została szczęśliwą mamą.
Vuelta a Andalucia: Pinot...

Vuelta a Andalucia: Pinot najlepszy w 2. etapie, Contador liderem!

Francuz Thibaut Pinot z FDJ zwyciężył w drugim etapie kolarskiego wyścigu Vuelta a Andalucia. Liderem został Hiszpan Alberto Contador z Trek-Segafredo.

Tour of Oman: Andersen zwycięzcą 3. etapu

Duńczyk Soren Kragh Andersen z Team Sunweb wygrał trzeci etap kolarskiego wyścigu Tour of Oman.

Volta ao Algarve: Wiśniowski dziewiąty w 1. etapie!

Łukasz Wiśniowski z Team Sky zajął dziewiąte miejsce w pierwszym etapie kolarskiego wyścigu Volta ao Algarve.

Vuelta a Andalucia: 1. etap padł łupem Valverde

Hiszpan Alejandro Valverde z Movistar Team był najlepszy w pierwszym etapie kolarskiego wyścigu Vuelta a Andalucia.

Tour of Oman: Hermans wygrywa 2. etap i jest liderem!

Belg Ben Hermans z ekipy BMC Racing Team zwyciężył w drugim etapie i został liderem kolarskiego wyścigu Tour of Oman.

KROSS Racing Team trzecim najlepszym zespołem w światowym rankingu

Polska drużyna na 97 uwzględnionych teamów zajmuje w sezonie 2017 trzecie miejsce, bardzo niewiele ustępując liderowi zestawienia. Grupę wzmacnia Jolanda Neff, liderka rankingu UCI. To jej przyjście umożliwiło zajęcie tak wysokiej pozycji.

Tour of Oman: Kristoff zwycięzcą 1. etapu

Norweg Alexander Kristoff z zespołu Katiusza-Alpecin wygrał pierwszy etap kolarskiego wyścigu Tour of Oman.

Michalina Ziółkowska rozpoczyna ściganie po zimowej przerwie

Po czterech dniach intensywnej rywalizacji i pokonaniu łącznie 199 kilometrów wymagających i zarazem malowniczych tras na wulkanicznej wyspie Lanzarote, Michalina Ziółkowska zajęła 5. miejsce w wyścigu etapowym z kalendarza UCI.

Rowerzyści rozwijają się ze SKODA Poznań Bike Challenge!

Choć do imprezy jeszcze ponad pół roku, na czwartą edycję największego wydarzenia rowerowego w Polsce zapisało się już ponad 2000 osób, a pakiety startowe rozchodzą się w mgnieniu oka. Start wyścigów ulicami Poznania 10 września.