Kolejne podium dla CRG Racing Driver Program!

Kolejne podium dla CRG...
Piękne wyniki i dobre tempo zawodników CRG RDP na zawodach Rotax Max Challenge w Toruniu. Mimo zmiennych warunków atmosferycznych, zawodnicy CRG RDP doskonale poradzili sobie na Mistrzostwach.

W kat. DD2 Max NA PODIUM Łukasz Bartoszuk! 

Łukasz wygrał wszystko, co można było wygrać w kategorii DD2 i to z dużą przewagą nad resztą stawki.

Patryk Donica na 6 pozycji, chociaż w wyścigu poczuł bliskość podium, jadąc przez jakiś czas na 3. Stig Righult zrobił wszystko, co mógł podczas tego weekendu i w I finale zameldował się 7 na mecie. Sebastian Janczewski po długiej i pięknej walce jest 7 w II finale. Paweł Sadomski w kat. DD2 Max zameldował się w pierwszej 10-tce.

Natomiast nasi pokazowicze kat. Micro Max w składzie:

Łukasz Grabowski , Kuba Uklejewski i Dominik Knopik są klasą samą dla siebie i nie mają konkurencji na torze.

W związku z podjęciem współpracy z firmą CRG oraz powstaniem Fundacji Racing Driver Program, mającej na celu wsparcie młodych kierowców kartingowych, Zespół F1Karting Team zmienił nazwę na CRG Racing Driver Program (CRG RDP). Celem Fundacji i Teamu jest stworzenie takich warunków dla młodych zawodników kartingowych, aby dorównać największym światowym Teamom! W tym celu Zespół rozpoczyna rozmowy ze Sponsorami oraz poszerza kadrę techniczną.


Zobacz także:
Zakończenie Sezonu Kartingowego 2016 CRG Racing Driver Program CRG Racing Driver Program wygrywa Puchar Rotax Max Challenge Poland! CRG Racing Driver Program Team i Fundacja - nowa odsłona na zawodach w Poznaniu! Największe osiągnięcie Polaka na Mistrzostwach Europy Rotax Euro Challenge! Łukasz Bartoszuk z F1Karting Team na Mistrzostwach Euro Challenge w Castalletto

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |