Kolejny nowy program na antenie Motowizji

Kolejny nowy program na...
Magazyn MotoWizja to najnowsza propozycja Motowizji. Widzów czeka wyprawa do świata czterech kółek realizowana z przymrużeniem oka i wielką pasją.

Od historii do nowoczesności i od samochodowych legend po nietypowe pojazdy. Na program zapraszają Szymon Chwaliszewski i Jacek Tobolski. Premiera Magazynu MotoWizja już 7 grudnia o 21:20. 

Magazyn MotoWizja to program, który powstaje nie z przymusu, lecz z potrzeby serca. Magazyn jest produkowany przez TV Asta od kilku lat dla regionalnej sieć kablowej, teraz dzięki Motowizji trafia na antenę ogólnopolską. Jego formuła, w naturalny sposób, kształtowała się latami. Charakteryzuje go autentyczność, brak zamknięcia w jakichkolwiek ramach. I właśnie te cechy zjednały mu wierne, cały czas powiększające się, grono widzów, którzy w Magazynie MotoWizja odnajdują to, czego nie ma w innych programach motoryzacyjnych. Twórcy programu różnią się wiekiem, a wręcz pokoleniem, jednak spojrzenie na świat motoryzacji mają takie samo. Idea programu jest następująca: jeżeli atmosfera na planie jest dobra to program musi być udany.

- Cieszymy się przede wszystkim z tego, że spełnia się marzenie naszych widzów o większej dostępności Magazynu MotoWizja na ogólnopolskiej antenie. To oni, ich pozytywne i konstruktywne komentarze w mediach społecznościowych dodają nam energii do działania, weny do tego, by nasze programy były jeszcze ciekawsze - mówi Szymon Chwaliszewski, prowadzący program.

Drugim gospodarzem Magazynu MotoWizja jest Jacek Tobolski. Motocyklista i podróżnik od urodzenia, wyznający zasadę, że zwiedzać da się tylko na "latającym dywanie" czyli motocyklu. Mało jest na tym świecie silników, których nie rozłożył (a później szczęśliwie złożył) do ostatniej śrubki. Wraz z żoną zwiedził na nim już blisko czterdzieści krajów, wciąż mając apetyt na więcej. Ponadto fanatyk skuterów - zwłaszcza swojej, kultowej Vespy PX 125. Nieograniczone źródło wspomnień i doświadczeń związanych ze wszystkim co pachnie olejem napędowym lub benzyną. 

Testy porównawcze samochodów, ciekawostki, historia, nowości i wydarzenia związane z motoryzacją, to wszystko czeka na fanów w najnowszym programie Motowizji. 

Magazyn MotoWizja to kolejna nowa polska produkcja na antenie Motowizji w ciągu ostatnich kilku miesięcy. 

Na Magazyn MotoWizja zapraszamy w każdą środę, o godz. 21:20.

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda - Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Łukasz Siudak z najciekawszymi wydarzeniami z motosportu - w Motowizja Sport News oraz Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest Aleksander 'Ostry' Ostrowski, Akademię AJP czyli zabawa z enduro oraz Przyjazne Motocyklistom - program prowadzony przez Roberta Skawińskiego i Darka Felis-Obryckiego). 

Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii NSCAR Sprint Cup, DTM, ADAC GT Masters - komentowane przez Łukasza Siudaka, Natalię Kowalską i Szymona Tworza, a także relacje z rajdów WRC, wyścigów Formuły E, Porsche Carrera Cup, Audi TT Cup.


Zobacz także:
Więcej motorsportu na żywo w Motowizji Jeszcze więcej polskiego motosportu w Motowizji! Światowa czołówka kierowców samochodów turystycznych na antenie Motowizji Rywalizacja najlepszych rajdowców Europy w Rajdzie Azorów na antenie Motowizji Wyścigi NASCAR na żywo tylko w Motowizji! Lutowe nowości w Motowizji - Wyspa Man i AutoSpeed

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |